Społeczeństwo

Krzysztof Druzgała z tytułem drugiego „Najlepszego Strażaka PSP” w Małopolsce

Krzysztof Druzgała z tytułem drugiego „Najlepszego Strażaka PSP” w Małopolsce

Tytuł drugiego „Najlepszego Strażaka Państwowej Straży Pożarnej" podczas Małopolskiej Gali Strażackiej odebrał mł. ogn. Krzysztof Druzgała z Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach

Podczas Małopolskiej Gali Strażackiej, która odbyła się w Lutosławicach rozstrzygnięto konkursy w kategoriach „Najlepsza Ochotnicza Straż Pożarna Województwa Małopolskiego 2019”, „Najlepsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Województwa Małopolskiego 2019”, „Najlepszego Strażaka Ochotnika Województwa Małopolskiego 2019”, „Najlepszego Strażaka Państwowej Straży Pożarnej Województwa Małopolskiego 2019”.

Z Komendy Powiatowej PSP w Myślenicach do konkursu na "Najlepszego Strażaka Państwowej Straży Pożarnej" został zgłoszony mł. ogn. Krzysztof Druzgała. Komisja konkursowa oceniała jego udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zaangażowanie w sprawy lokalne i ponadlokalne oraz udział w szkoleniach i kursach. Finalnie komisja oceniła jego kandydaturę na drugie miejsce.

Organizatorem konkursów był Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Krakowie. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

 

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Projekt Zdrowie. Pani Sylwia schudła 14 kg
Społeczeństwo 0

Projekt Zdrowie. Pani Sylwia schudła 14 kg

Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów – chcemy się lepiej odżywiać, poprawić wyniki badań czy  samopoczucie,  jednak najczęściej jest to...