Myślenice

Rośnie liczba zakażonych. Powiat drugi w województwie. Wirus dopadł strażaków

Rośnie liczba zakażonych. Powiat drugi w województwie. Wirus dopadł strażaków

W Małopolsce liczba zakażonych przekroczyła 1000. Powiat myślenicki jest drugim w województwie pod względem zachorowań. W ostatnich dniach wirusa potwierdzono u 8 strażaków, 18 przebywa na kwarantannie

Od poniedziałku po wielu tygodniach uśpienia trwa odmrażanie gospodarki. Otwarte zostały galerie handlowe, hotele i  miejsca noclegowe, niektóre instytucje kultury jak biblioteki, muzea i galerie sztuki oraz przywrócono do pracy fizjoterapeutów. Od 6 maja możliwa jest organizacja opieki nad dziećmi w żłobkach i przedszkolach. 

Tymczasem jak informuje biuro wojewody w Małopolsce; wciąż przybywa osób u których badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Łącznie wirusa zdiagnozowano u 1028 osób spośród których zmarły 33. Natomiast liczba ozdrowieńców wynosi 354.

W powiecie myślenickim liczba zakażonych rośnie lawinowo. Tylko przez weekend majowy wzrosła o kilkanaście przypadków. Obecnie nasz powiat ze 124 zarażonymi jest drugim w województwie. Nie licząc miasta Krakowa, więcej zachorowań odnotowano tylko w powiecie bocheńskim (135). Na kwarantannie przebywa 377 mieszkańców powiatu myślenickiego.

W skali kraju liczba zakażonych koronawirusem wynosi 15200 w tym osoby zmarłe 756.

 

Wirus dopadł strażaków

U ośmiu strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach zostało potwierdzone zakażenie koronawirusem.

Strażak zakażony SARS-CoV-2 przebywał na służbie 28 kwietnia, a 3 maja potwierdzono u niego koronawirusa. Następnie pozytywne wyniki otrzymało kolejnych siedmiu funkcjonariuszy pełniących z nim służbę na jednej zmianie. Wszyscy są na kwarantannie. Skierowano na nią także 18 pracowników cywilnych, którzy mogli mieć kontakt z zakażonymi.

- Sytuacja w komendzie jest w pełni pod kontrolą, a gotowość operacyjna jest zapewniona – zapewnia rzecznik małopolskiej PSP Sebastian Woźniak. Jego słowa w mediach potwierdza komendant PSP w Myślenicach Sławomir Kaganek. Komenda funkcjonuje normalnie, a praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Wcześniej obecność wirusa potwierdzono m.in. w Myślenickich Zakładach Odzieżowych, piekarni Złoty Kłos i dobczyckiej betoniarni (więcej na ten temat)

 

Powiązane tematy

Komentarze

 • 7 maj

  Oo to mam pomysł jak niektórzy bardzo innowacyjny, niech strażacy też zdalnie pracują i wszyscy zadowoleni (zwolennicy zamykania zakładów pracy)

  19 16 Odpowiedz
 • 7 maj

  A maseczki roznosili .

  25 12 Odpowiedz
  • 7 maj

   A w poniedziałek mieli swoje święto, msze w kościele. Strach sie bać, gdzie łazili.

   10 17 Odpowiedz
  • 8 maj

   Roznosiły OSP a wirus jest w PSP. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Poza tym odnosząc się do komentarza poniżej dla PSP nie było Mszy Świętej w tym roku.

   11 1 Odpowiedz
 • 7 maj

  milczenie jest złotem

  13 8 Odpowiedz
 • 7 maj

  cytujac classic KsiadzROMAN 5 maj

  grunt ze jezdesmy dobrze WY(LOOOOZOWANI) w trzecim etapie bedziemy miec min koszulke LEADERA w wojewodzkich statystykoch

  A NIE GODOŁEH :)

  11 4 Odpowiedz
 • 7 maj

  w policji chyba też epidemia, w ogóle ich nie widać ani SM, a są potrzebni, nie długo u nas będzie zarażonych więcej niż w Krakowie, ale co się dziwić skoro 70% ludzi nie nosi maseczek albo nosi ją na brodzie, ja noszę maseczkę chroniąc innych a inni powinni nosić maseczkę chroniąc mnie. Nie wspomnę o tłumach ludzi na mieście krążących bez celu. Powinni dać parę mandatów po 500 to by się ludzie nauczyli.

  33 13 Odpowiedz
  • 8 maj

   to dobrze ze ich nie widac bo nic pozytecznego nie robia tylko mandaty daja

   17 16 Odpowiedz
   • 8 maj

    Trzeba budżet ratować dlatego najłatwiej ukarać kwotą 30 000 zł rowerzystę.

    13 2 Odpowiedz
 • 8 maj

  Seba myślę że nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że maseczki nic nie dają ;) zaraz będzie po 25-30 stopni nos sobie maseczkę niewiem wogole po co ;) ja nie noszę i nie mam zamiaru !!

  14 10 Odpowiedz
 • 8 maj

  Takie samo prawo obowiązuje mnie i ciebie i nie ma tu wyjątków jest nakaz noszenia to noszę ty też powinieneś nawet przy 30 stopniach - zawsze możesz zostać w domu

  17 13 Odpowiedz
  • 8 maj

   jesli ktos ma problemy z oddychaniem nie musi! a jesli teraz nie masz bedziesz miał wkrótce własnie przez maseczke! a wiusy były zawsze wiec pzed czym sie chonisz?? jak cie maska chroni?? wiesz jakiej wielkości jest wirus a jakiej dziurki w masce haha.. no szok .. człowieku obudz sie wreszcie i wyłacz tv wlacz myślenie... boisz sie nie wychodz ze swojej jaskini nigdy !!!.. chyba wiesz że koroanwirus sars 2 bedzie z nami jakis czas a pózniej zmieni sie w sars 3 i tak dalej ,, a poprzednio był sars 1 wiec dlaczego chodzisz w masce a wcześniej nie chodziłeś? posłusznie bo kazali.. co jeszcze zrobisz? jak bede kazać .. mysle ze jak nie myslisz to wszystko...a nie nosza ci co wiedza że pandemiia to wymysł WHO i rządów.. i innych organizacji....Ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej.

   „Życie pod kluczem zabije więcej ludzi niż koronawirus”Rękawiczki nie chronią przed wirusem, mają szkodliwy wpływ na skórę.
   Maseczki nie chronią przed niczym. Ktoś ponosi ją kilka godzin, na jej powierzchni zbiera się wilgoć, namnażają się bakterie. Po kwadransie taką maseczkę powinno się zmienić. Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby.

   8 4 Odpowiedz
 • 8 maj

  Seba chcesz nos maskę nikt mnie nie będzie zmuszać jak masz rozum to powinieneś wiedzieć za maska Ci nic nie pomoże powiedzą wskocz w ogień też tak zrobisz ?? Zabawne...

  12 12 Odpowiedz
  • 8 maj

   Usiłowałam to już kiedyś przekazać, ale to w naszej społeczności sensu nie ma. Powiedzieli w telewizji, że chroni, to "ma chronić". Jak powiedzieli, że przez metrowy otwór nie przejdzie wirus który ma 30 cm, to tak będzie!Właśnie powiedzą wskocz w ogień to 90 % osób wskoczy, a Gates ich tam wciągnie.... Dlatego masz tyle łapek w dół, to ja Ci dam w górę. Ostatecznie Szumowski powiedział, że nie nosi maseczki "bo nie ma objawów"..Jestem pełna podziwu dla tych , którzy są w stanie chodzić po mieście w gumowych rękawiczkach. Okularki do pływania też by się przydały, bo koronowirus przez śluzówkę oka też do organizmu się dostanie. Tylko czemu nikt na interii, na miasto info np. nie napisze o witaminach rozpuszczalnych w tłuszczach..??? No bo po co, nie mielibyście koronowirusa. Świetnie ktoś powiedział starszej pani jak zaczęła w sklepie ochronę wzywać, bo zobaczyła faceta bez maseczki... "Czego się Pani boi, skoro uważa pani, że chroni, a pani ma".Żeby nie było, że się nabijam..dwukrotnie było mi tak duszno w maseczce, że wreszcie zdjęłam i uznałam, że to jest ostatni raz..zdjęłam wieczorem w sklepie, widziałam ekspedientkę z maseczką na brodzie, a do mnie podeszła druga, której odstawała od twarzy ok 3 cm i mówi, że zaczęła pracować w maseczce to przez 2 dni głowa ją bolała...Powiedziałam jej "Z niedotlenienia"

   10 3 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 8 maj

  maseczka ma nie tobie tylko innym pomoc, abyś będąc nieświadomym nosicielem dzięki noszeniu maseczki zarazil kilka osób mniej.

  10 9 Odpowiedz
  • 8 maj

   a wczesniej nie byłeś nosicielem? np w 2019 czy 2018?? hahha chyba że myslisz ze nie było wirusa.. albo może myślisz że zniknie? nie rozumiesz że sprawdzaja na ile ludzie sa posłuszni?? kagańce a zaraz kajdanki też założysz posłusznie !!?? szczepionka z chipem! zobacz co sie dzieje w innych kajach?? wyszli na ulice.. nie ma żadnej pandemi,. ludzia żadają odszkodowań otwarcia gospdarki normalnie a nie na nowych zasadach! gdyz wpisano im bliskim covid w akcie zgonu.. mimo że przyczyna była inna!! na jakim świecie żyjesz?? aż tak sie media zjadły? żadnej wiedzy nie masz poza tą z tv?? „We Włoszech nie umarło 25 000 osób z powodu Coronavirusa - to nie prawda! To jest sposób aby terroryzować ludzi i wprowadzać dyktaturę!” 01-03 2019 185 tys zgonów
   01-03.2020 165 tys zgonów
   Takie słowa padają obecnie we włoskim parlamencie ❗️
   Bańka pękła...
   Tam już skończyło się owijanie w bawełnę! Padają najcięższe zarzuty! Prawdę wypowiada się publicznie....
   W najlepszym przypadku posypią się głowy...
   Napięcie rośnie ⚡️
   Włoscy przedsiębiorcy jednoczą się w mediach przeciwko polityce rządu pod hasłem:
   „"Noi il 4 maggio riapriremo le Nostre attività con o senza il tuo permesso.”
   „4 maja ponownie otworzymy nasze firmy za twoją zgodą lub bez niej.”
   Co najlepsze - mają olbrzymie poparcie obywateli...
   Do wielu włoskich domów starości wkroczyła prokuratura! Trwają śledztwa! Padają zarzuty...
   Zmarły tysięce starszych osób nie mających nic wspólnego z wirusem! To są ofiary kwarantanny, zdziesiątkowanej nią służby zdrowia, idiotycznych decyzji w domach opieki, oraz poza nimi! Ofiary polityki rządu, który dziś Włosi zaczynaja rozliczać

   pandemia?? gdzie zgony hahha wiza nawini i słuzba zdrowia która na siłe wmawia kłamstwa !! ale spokojnie juz ludzie oczy otworzyli ;d kłamcy!!koronawirus - grypa, covid - zapalenie pluc.. ci ludzie zmarli na inne choroby wpisali im koronawirus tylko dlatego że go mieli ale nie miał wpływu na ich śmierć wpisuja bez testów wystarczy że dana osoba ma gorączke lub miałą kaszel.. zobacz ogólne zgony - pandemia! dane statystyczne danego kraju ! codzinnie w UK umiera 1400 ludzi teraz niby dodakowo około 800 na koronawirus wiec dlaczego w statystykach jest mniej zgonów??!!

   11 9 Odpowiedz
  • 8 maj

   😂😂😂😂Ale bzdura... Wirus ma mikroskopijną wielkość... i przez maseczkę z makroskopijnymi otwarkami przenika na luzie... Cofnij się do podstawówkowej biologii to zrozumiesz co mam na myśli 👈👈👈👈👈

   5 3 Odpowiedz
   • jeden język a dwoje uszu 9 maj

    cząsteczka wody jest co najmniej kilka razy mniejsza od wirusa, i owszem przenika przez maseczki, ale odpowiedzialnym ze na luzie. przynajmniej dopóki jej nie ma dużo.
    Maseczki chirurgiczne podczas operacji czemu maja służyć?

    4 1 Odpowiedz
 • 8 maj

  Kupiec 100% przyznaje racjii :)

  7 3 Odpowiedz
 • 8 maj

  Kupiec też w 100 % przyznaje Ci racji :)

  6 2 Odpowiedz
 • 8 maj

  Maseczka drodzy panowie i panie tylko wam zaszkodzi a nie pomoże... 😉😉😉 Jeżeli wam powiedzą że wirusek idiotusek jest w jedzeniu to przestaniecie jeść???🤔🤔🤔 Włącz myślenie i poczytaj o szkodliwości kagańca.... 👈👈👈👈

  10 5 Odpowiedz
 • 8 maj

  Tylko idiotus wierzy jeszcze w koronawirus 👈👈👈👈👈👈😉😉😉😉😉

  7 9 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 9 maj

  Kupiec jeżeli masz racje, to oznaczało by to, ze ktoś raczej poza Polską chce na tym albo zarobić, albo zdobyć więcej władzy. Pytanie za 200 punktów kto i w jaki sposób?

  3 Odpowiedz
  • 9 maj

   Bill Gates kolego 👈😉😉😉😉

   7 1 Odpowiedz
  • 9 maj

   Im więcej szczepionek sprzeda tym więcej zarobi 👈👈👈👈👈

   6 1 Odpowiedz
  • 9 maj

   WHO za tym wszyskim stoi, w 11.2019 robili symulacje pandemi.zobacz event201... nikt nie umiera z powodu wirusa .. nie wykonuja sekcji zwłok..musza wpisywać covid do wielu innych zgonów.. ogólna smiertelnośc po pandemi ma byc 3.4 ogłosili to w styczniu.. wiec każdy kraj ma wpisywać odowiednia ilośc zgonów..poczytaj co pisza ludzie co im zmarł ktos bliski na covid! żądaja wyjaśnien jak może umrzec babcia majaca 86 lat chora na raka ..u umiera na wirus bez żadnych badań bez sekcji!!? jak stwierdzaja że wirus ma taka siłe aby pokonać raka? ludzie dopieo jak ktos ich bliski umiera lub choruja zaczynaja widzieć że coś tu nie gra...koronawirusy sa z nami od dawien dawna..wykonuja fałszywe testy,, jeden klub piłkarski wszyscy negatywne drugi pawie wszyscy pozytywne oczywiście wszyscy czuja sie dobpze, Bill Gates ogłosił że ziemia jest przeludniona.. nie ma innego sposobu jak szczepionki....a w nich - bezpłodnośc a część słabych umrze kilka tygodni po szczepieniu.. sam mówił że dzieki temu bedzie 1/7 mniej ludzi! zobacz wywiady z nim przeszedł z banży komputerowej do farmaceutycznej gdyz wieksze pieniadze tam ma i większa zabwa ludzmi!! wiesz jak na niego mówia? diabeł w białych rękawiczkach lub gorszy niz Hiler! pomyśl dlaczego Szwecja odrazu odmówiła współpracy.. powiedzieli dostosuja sie ale gospodarki nie zmakna, pandemia w 2009 pamieasz? świńska grypa.Szwecja jako jeden z nielicznych krajów wykupiła szczepienia WHO zrobili dla wszykich .,(98% poszło do utylizacji!). ale warunek za powikłania odpowiada państwo! szwecja do dzis wypłaca obywatelom odszkodowania.. nie wypaliła im akcja masowe szczepienia w 2009 wiec mysleli co zrobić zeby teraz ludzie wykupili.. a wiec przestraszyć.. czymś co z nami jest od dawna.. w wielu krajach sa bunty, strajki przeciw masowym szczepieniom., ludzie chca wolności.. a nie nowej normalności! 100.000 wnisków wpłyneło za ukaranaie WHO na ludobójswo szczepionkami,... i co nadal wolni ..ludzie sie budza wiec mysle że przymus im nie wypali. a szczepionka miała byc z chipem BG marzenie.. kto bogatemu zabroni sie bawić światem.!!..ciała ofiar maja byc palone aby nie udowodnic co robia..że to nie covid był przyczyna .. wiec ciężko mi uwierzyć że ktos wierzy w pandemie nie znając faktów jedynie medialne opłacaone juz w styczniu zobacz ile media dostały pieniedzy dodatkowo! dlaczego wiele lekarzy ma sumienie nie boją sie choc za prawde moga stracić stanowisko! (podczas pandemi maja zakaz wyrażania własnej opini!) chca ratować kraj mówia pandemi nie ma... a ich rozmowy nie moga byc puszczane w tv!?kombinezony nie sa potrzebne... ale ma to wyglądać strasznie lekarze maja wykonywac polecenia ..WHO ich szef.. a kto za to płaci?? MY.. za zniszcenie świata!.. im wczesniej sie ludzie obudza tym wiecej da sie uratować.. WHO juz sie sami w tym gubia ale wycofac sie nie chca. za długo to planowali..

   9 5 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 9 maj

  A w jaki sposób? Ja początkowo podejrzewałem Putina, ale teraz to on raczej traci na tym.

  2 1 Odpowiedz
  • 9 maj

   Putin to marjonetka jak cała reszta... Wszystko zaczyna się od WHO..., które jest finansowane przez Billa... Nie wiem czy widziałeś jego wystąpienie w "niezależnych mediach" kilka lat temu... On przy pomocy szczepionek chce wybić troszkę społeczeństwa bo jest nas za dużo na świecie i braknie dla wszystkich jedzenia... A żeby dać ludziom szczepionkę to jest potrzebna fałszywa pandemia na jakiegoś wiruska... Programowiec światowej klasy szybko zrozumiał że zarobi dużo więcej na szczepionkach... Ludzie ślepo wierzą w to co powiedzą media zamiast zajrzeć w statystyki i czytać proste ulotki i składniki, efekty uboczne tego co zażywają... Lekarze największy hipokryci na świecie przyjacielu (ółko)... Sami nigdy się nie zaszczepili i swoich dzieci a publicznie mówią że szczepionka ratuje życie... 😂😂😂😂 Kolejny raz sprawdza się, że poziom wykształcenia nie

   4 5 Odpowiedz
   • 9 maj

    Wbijasz się na firmowego głupka. Jeśli będzie plebiscyt, masz mój głos. Marjonetka? Hahaha.

    4 4 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 9 maj

  Wow nie wiedziałem że on już nawet szczepionki się zajmuje.

  1 Odpowiedz
  • 9 maj

   W USA w bazie VAERS zarejestrowano 1394 zgony po szczepieniach przeciw pneumokokom, z czego ponad połowę (752 zgony) u niemowląt poniżej 6 miesiąca życia (to tylko ok. 5% wszystkich takich przypadków).

   Po szczepieniach przeciw pneumokokom w VAERS zarejestrowano też prawie 62 000 powikłań.

   Belgijska obywatelska grupa „Initiative Citoyenne” bije na alarm, nawołuje do złamania kodu milczenia wokół zagrożeń dla życia i zdrowia dzieci ze strony szczepień oraz do walki ze skorumpowanym systemem okaleczania i zabijania szczepionkami niemowląt, których ofiary w skali światowej liczone są w milionach.

   Amerykańscy badacze poddali analizie zgłoszenia powikłań poszczepiennych do VAERS i wykazali, że liczby poważnych powikłań oraz hospitalizacji dzieci są wprost proporcjonalne do liczby podanych na raz szczepionek (pamiętajmy, że szczepionka heksawaletna zawiera 6 różnych szczepionek w jednym zastrzyku, a szczepionka DTP – 3 w jednym) oraz odwrotnie proporcjonalne do wieku szczepionego dziecka (im młodsze niemowlę, tym częstsze poważne powikłania i zgony), (http://het.sagepub.com/content/31/10/1012.long ). Rodzice nie powinni wierzyć firmowej propagandzie, że szczepionka 6-walentna jest mniej groźna od 6 osobnych szczepionek zawierających te same składniki. Jest ona tak samo groźna. Jeśli chce się szczepić dzieci, to na pewno bezpieczniej jest rozdzielać szczepienia w czasie i ograniczać się do minimum. Obowiązkiem każdego rodzica powinno być gruntowne zapoznanie się z możliwymi powikłaniami poszczepiennymi, a obowiązkiem szczepiącego lekarza dostarczenie rodzicom pełnych informacji na ten temat oraz uzyskanie ich pisemnej zgody na szczepienie dziecka. W krajach zachodnich lekarze płacą kary za nieinformowanie pacjentów o zagrożeniach ze strony szczepień. W Polsce, zgodnie z polskim prawem, powinno być tak samo, a wiadomo, że nie jest.

   Inna ciekawa informacja ukazała się ostatnio w „Science” (z 14 grudnia). Instytut Statystyki i Oceny Zdrowia przy Uniwersytecie Medycznym Waszyngtonu (sponsorowany w dużej części przez Fundację Billa i Melindy Gates) upublicznił swoje analizy, z których wynika, że noworodkowe zapalenie mózgu (encephalitis) jest jednym z 10 najpoważniejszych problemów zdrowotnych w USA i na świecie, prowadzącym do trwałego kalectwa. Zapalenie mózgu jest dość częstym powikłaniem po szczepieniach Hep B (Wzw B) podawanych noworodkom oraz po innych szczepieniach, podawanych nieco starszym niemowlętom. Autyzm jest chroniczną postacią takiego zapalenia mózgu. Tak więc sponsorowana przez Billa Gatesa placówka naukowa pośrednio wykazała, że agresywnie promowane przez niego szczepienia nierzadko prowadzą do trwałego kalectwa dzieci.W maju 2014 Światowa Organizacja Zdrowia uznała Indie za kraj wolny od polio podkreślając, że to jeden z największych sukcesów w ochronie zdrowia osiągnięty dzięki powszechnemu i skrupulatnie prowadzonemu programowi szczepień. To wersja oficjalna. Faktem jest jest że 491 000 dzieci zostało sparaliżowanych po fatalnych w skutkach szczepieniach.Program szczepień przeciwko polio w Indiach zainicjowała Fundacją Billa Gatesa pod patronatem WHO w roku 2011. Przed masowymi szczepieniami liczba zachorowań na polio czyli chorobę Heinego-Medina w Indiach wynosiła w 2009 roku 741, a w 2011 odnotowano zaledwie jeden przypadek w kraju o ponad miliardowej liczbie ludności!

   W trakcie trwania akcji szczepionkowej zrozpaczeni rodzice zastrzelili 8 członków WHO podających szczepienia i akcję przerwano. Podobną akcję przymusu szczepień przeciwko polio prowadzono w Pakistanie gdzie ponad 10 tysięcy dzieci zostało poszkodowanych, również przerwano szczepienia po atakach na członków akcji szczepiennych. zobacz szczepienia w Afryce Billa.i jego bandy z WHO . ile tam zabili dzieci głownie szczepionka przeciw HIV i na malarie!! i tez mieszkańcy sie zemścili!

   8 4 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 9 maj

  Szczepionka mnie nie do końca przekonuje. Jeżeli tu chodzi o kasę, to myślę że raczej o wielokrotnie większa niż można zarobić na szczepionkach.

  3 Odpowiedz
  • 9 maj

   pomyśl dlaczego strasza że wiecej choruje na odre.. a kto choruje. szczepieni!..dlaczego ludzie szczepia małe dzieci.. nie czytajac o skukach NOP! zobacz ile wkoło sie niepełnospawnych dzieci gdybys popytał rodziców dlaczego uwierz ze część to skutek poszczepienny a POlska nie che wypłacać odszkodowań i ci ludzie musza zakładac zbiórki na leczenie! nie powinno byc obowiązku! jest bardzo duże zagrożenie powikłaniami wiec kto chce niech sie szczepi ! ale w Polsce takie małe dziecko 26 szczepionek? a póżniej słabe,, co rok antybioyk.. moja córka 12 lat w życiu antybioyku nie miała nie ma osłabionego organizmu chemia.. jesli w poblizu bedzie odra beda chorowac szczepieni na odre.. bo oni maja ten wirus.. ludzie sie szczepia,. bo tak sie przyjelo nie maja pojecia... lekarze na emeryturze mówia wprost że szczepionka szkodzi a podczas wykonywania zawodu że o dorbo.. niestety taka ich praca mimo że sami nie szczepia swoich dzieci(ale muszapolecać szczepionki ludziom ,jak i leki od odpowiednio opłaconych firm farmaceutycznych)..a ze ludzie nie czytaja ulotki.. a póżniej płacz.. bo robia co inni bez chwili namysłu! owszem chcesz szczep.. ale przeczytaj co to jes.. i nie zmuszaj innych(nie mówie o tobie - ogólnie) szczepionki to biznes nic innego! jesli ludzie by nie chorowali oni nie mieli by pieniedzy.

   7 4 Odpowiedz
  • 13 maj

   Sh_ma to nie chodzi o kasę tylko o WŁADZE ;)

   1 Odpowiedz
 • 9 maj

  Szczepionka jest już produkowana, mimo, że nie została w pełni przebadana, bo przecież w takim tempie to niemożliwe. Obejrzałam z ciekawości "Upadek kabały" i owszem nie mówię, że we wszystko należy wierzyć, ale można z tego dużo wniosków wyciągnąć, bo w każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Gates jest ostatnio na tyle "popularny", że zbyt dziwnym byłoby gdyby ktoś na jego temat tyle nawymyślał. Soros też się nagle w sieci pojawił, nie tylko w "kabale"...Tam kasa taka się przelewa, że myślę, że nie jesteśmy sobie w stanie tego wyobrazić.

  6 2 Odpowiedz
 • 10 maj

  Co za bzdury!!! Pan Gates ,pan Saros i inni filantropi ,mają tyle kasy żę im do końca życia wystarczy.Są to najczęściej osoby mające już swoje lata i pełną świadomość że pomimo ogromnych pieniędzy żyć wiecznie nie będą.To osoby wielkiego sukcesu ,liderzy świata.Oni teraz mają misje ,aby urządzać świat po ich jemu !Należy im zaufać ,a nie wiecznie krytykować.Oni osiągneli sukces i wiedzą jak postępować,dlatego tak wspomagają ruchy demokratyczne na świecie,równouprawnienie płciowe,szczepienia,WHO, ruchy ochrony środowiska naturalnego,przemieszczanie ludzi z biedniejszych rejonów do bogatszych,itd,itd .Pozwólmy się tym ludziom spełnić dla dobra ludzkości ,BO WIEDZĄ CO ROBIĄ,a nie wiecznie krytykować.

  4 10 Odpowiedz
  • 11 maj

   a dlaczego wpłynęło na nich czyli pana Billa i jego kumpli z WHO 100.000 wsniosków o ukarnie za modrerstwo szczepionkami? zobacz ile dzieci skrzywdził w Afyce, Indiach, ! czy ty myslisz że on tam jeżdzi pomagać?? testuje ekperymentuje.. z tego jest znany na całym świecie! oglądnij wywiady co mówi jest nas za duzo ale spokonjnie..m plan bedzie nas mniej dzieki szczepionkom o 1/7.. a nikt nie umiera z powodu koronawirusa.. .. nie wykonujac sekcji mówia covid bo akie maja zalelecenia!.. oni o wymyslli zrobili symulacje.. jest tak bogaty że nie robi tego dla pieniedzy,,, ale dla zabawy jego marzenie rzadzic swiatem.. chciałby równiez zlikwidowac pieniądze..bedzie płatnośc bez gotówkowa w najbliższych latach..pewnie myslisz super bo może masz 18 la i nie zdajesz sobie sprawy co o znaczy!...ludzie teraz sie boja własnego cienia.. nie zdając sobie sprawy ze w tej pandemi chodzi o szczepionke a ludzie pobiegna po nia przestraszeni.. a pozniej sie zaczna zgony ale już w mediach nie beda o tym mówić ale bedziesz widział....... w każdym kraju ludzie się skarża o wpisywanie covida komus z rodziny mimo że a osba zmarła z całkiem innej przyczyny ..nie musza nawe robic badań, testów, sekcji,, wystarczy że ktoś miała gorączke! kazdy kraj ma wpisac odpowiednia ilośc odgórnie powiedziana przez WHO aby po pandemi im wyszło 3.4.. Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby.

   3 2 Odpowiedz
 • 10 maj

  Kieronz co za BZDURY!!! Z KAD MASSZ TE INFO Z ONETU CZY Z INTERII??

  3 4 Odpowiedz
 • 13 maj

  PREZYDENT TANZANII O ABSURDALNYCH WYNIKACH STOSOWANYCH TESTÓW NA COVID 19

  https://www.youtube.com/watch?v=Wk_KpcQUezY

  Epidemia szczepień. Jak korporacyjna chciwość, zakłamana nauka i represyjna władza zagrażają prawom człowieka, naszemu zdrowiu i dzieciom

  https://prawdaoszczepionkach.pl/epidemia-szczepien--jak-korporacyjna-chciwosc--zaklamana-nauka-i-represyjna-wladza-zagrazaja-prawom-czlowieka--naszemu-zdrowiu-i-dzieciom,157,1168.html

  Odpowiedz
 • 13 maj

  Kłamstwa | Manipulacje | Maski | Odporność Zbiorowa | Polski komentarz i tłumaczenie

  https://www.youtube.com/watch?v=hRPb-Cya9ic

  Odpowiedz
 • 13 maj

  Coraz więcej puzzli odsłania się w układance zwanej PLANdemic...

  ID2020. Fundacja Billa Gatesa chce użyć czipów do walki z koronawirusem?

  https://poloniawcalgary.com/id2020-fundacja-billa-gatesa-chce-uzyc-czipow-do-walki-z-koronawirusem/

  Odpowiedz

Zobacz więcej