Rozrywka

Neksi „Człowiek Progress”. Raper z Pcimia nagrywa teledysk

Neksi „Człowiek Progress”. Raper z Pcimia nagrywa teledysk

Ten gatunek muzyczny rekordy popularności bije nie tylko na ogólnopolskiej, ale również lokalnej scenie muzycznej. Każdego roku raperzy z naszego regionu zaskakują odbiorców kolejnymi produkcjami. Tym razem swoją twórczość prezentuje reprezentant Pcimia

W naszym regionie ten gatunek należy do rzadkości, a jeśli ktoś po niego sięga, najczęściej opowiada o twardych zasadach i szkole życia lub imprezach – pisaliśmy rok temu w przypadku zespołu Panaceum, który przeszedł podobną drogę. Bracia Kusiak na swoim krążku przedstawiali jak wygląda zderzenie młodych ludzi z dorosłością. Swoją płytę promowali utworem „Ukryty w mieście szept”, a wielu odbiorców zastanawiało się, czy mogą stać się głosem młodego pokolenia myśleniczan.

Rok wcześnie sułkowiczanin Jarosław Kozik „Jaros” zapowiadał wydanie swojej płyty, a jego najnowszy utwór „Bez słowa” opublikowany w lutym w serwisie youtube opowiada o imprezowym stylu życia w otoczeniu kobiet.

 

Teraz Pcim 

W tym roku na lokalnej scenie postanowił zaprezentować się Jakub Kudłacz "Neksi" z Pcimia. W klipie to utworu „Człowiek Progress” nagranym na osiedlu w Myślenicach 15-latek rapuje o rozwoju i drodze jaką wybrał, aby zostać raperem. 

 

 

Jakub Kudłacz „Neksi": Klip to oficjalny zwiastun mixtape o dwóch tytułach – „Iluzjonista” i „Człowiek Progress”. Ten pierwszy utożsamia się z cząstką mniem, która jest zakodowana w kawałkach jak horkruks z filmu pt. „Harry Potter”. Natomiast „Człowiek Progress” jest potwierdzeniem przynależności do sceny hip hopu i pokazaniem, że w krótkim czasie można zrobić postęp merytoryczny i techniczny. „Klucz” będzie rozpatrzeniem pewnych SWOICH retrospekcyjnych doświadczeń jak i sytuacji z życia wziętych.

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 14 maj 2020

  Pasja dodaje skrzydeł, unosi ponad wszystko.
  Daje milion powodów do radości, uczy przezwyciężać strach i słabości.
  Dzięki niej rozwijamy się i uczymy walczyć o każdy dzień!

  Brawo Kuba.
  Tak trzymaj.

  8 2 Odpowiedz
 • 13oddział 15 maj 2020

  Elegancko majsterku. Działaj dalej.

  7 1 Odpowiedz
 • 15 maj 2020

  Pracuj Kuba pracuj masz dużo czasu Obrałeś dobry kierunek

  7 1 Odpowiedz
 • 15 maj 2020

  Szkoda że teraz ciężko się wybić na rapie, stał się on zbyt dostępny i nagle każdy chce być raperem, nawet prezydent rapuje :D ale tak czy siak życzę pomyślności bo warto spełniać marzenia

  7 Odpowiedz

Zobacz więcej