Piłka nożna

Wychowanek Orlików Myślenice zagrał w sparingu pierwszej drużyny Wisły Kraków

Wychowanek Orlików Myślenice zagrał w sparingu pierwszej drużyny Wisły Kraków
Fot. wisla.krakow.pl/400mm/orzelmyslenice.pl

Sławomir Chmiel zagrał całą drugą połowę meczu kontrolnego pierwszej drużyny Wisły Kraków, która pokonała Stal Mielec 4:2

Wychowanek Orlików Myślenice, dzisiaj 18-letni skrzydłowy brał udział w dwóch akcjach bramkowych drużyny Białej Gwiazdy, która pokonała Stal Mielec 4:2 (0:1). Dla Sławka był to trzeci sparingowy występ w ekstraklasowej drużynie Wisły Kraków.

Od początku okresu przygotowawczego do nowego sezonu, trenuje u boku takich zawodników jak Jakub Błaszczykowski, Maciej Sadlok, Łukasz Burliga, Rafał Boguski, czy Jean Carlos Silva. Tym razem trener Artur Skowronek desygnował Chmiela na całą drugą połowę meczu przeciwko beniaminkowi najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce.

 

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • Jacek Jaworek 11 sie 2020

  Żeby tylko nie skończył jak Bartosz...

  6 1 Odpowiedz
 • 12 sie 2020

  Jak się ma do tego skostniały i zdrewniały Dalin? Niesamowite to jak Orzeł inwestuje długofalowo w młodych dając im i sobie szanse. Jedno miasto dwa kluby i dwa światy. W jednym inwestuje się kasę w rozwój i atmosferę w drugi utrzymuje się przy życiu jakieś stare, zbladłe, niedoszłe gwiazdy. W jednym dobra inicjatywa idzie na światło dzienne w drugim każda inicjatywa jest .....zwalniana. Gdzie są młodziki Dalinu?

  9 4 Odpowiedz
 • 14 sie 2020

  Dalin to kolesiostwo i znajomości a nie wyławianie talentów.

  6 1 Odpowiedz
 • Jacek Jaworek 16 sie 2020

  KSZO Ostrowiec.....

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej