Trial

Zawodnicy z Biotop Trial Team nie zwalniają tempa

Mocno rozkręciła się karuzela startów zawodników Myślenickiego klubu Biotop Trial Team, którzy zajmują wysokie lokaty w kolejnych zawodach

Ledwo co opadł kurz po organizowanych na własnym podwórku zawodach ORLEN Biotop Trial Cup 4 Dawid Wacławczyk wystartował w Pucharze Czech, gdzie wywalczył 5 miejsce w kat. ELITA. Kolejny tydzień to starty Dawida i Kacpra Stachury w II Rundzie Pucharu Polski w Grodzisku Mazowieckim oraz występ Jarka Byrskiego w Mistrzostwach Słowacji w Popradzie.

Dobrym startem mogą się pochwalić zawodnicy reprezentujący myślenicki klub na II Rundzie Pucharu Polski, mimo bardzo silnej obsadzie czołowych zawodników z całej polski - Dawid wywalczył 2 miejsce w kat. ELITA, natomiast Kacper zajął 2 miejsce w kat. Junior, co również umocniło go na 1 miejscu Pucharu Polski. Natomiast w Mistrzostwach Słowacji Jarek zajął 5 miejsce w kat. ELTA.