Kultura

Pasja sposobem na życie? Piotr Szewczyk pyta ludzi jak zmieniać rzeczywistość spełniając marzenia

Pasja sposobem na życie? Piotr Szewczyk pyta ludzi jak zmieniać rzeczywistość spełniając marzenia

„Pasja. spojrzenie od środka” to cykl rozmów organizowanych przez MOKiS, w ramach których zaproszeni goście opowiadają o swoich zainteresowaniach i sposobach na życie. Dzisiejszym gościem Piotra Szewczyka będzie skrzypaczka Klaudia Dzieża

 

Z końcem października do odwołania została zawieszona działalność kina „Muza” , funkcjonującego w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. To wynik obostrzeń wprowadzanych przez rząd w ramach walki z pandemią koronawirusa. Zamknięcie kina nie oznacza wygaszenia aktywności placówki, bowiem MOKiS ruszył z drugą edycją „Domowej Kultury”, czyli cyklem warsztatów, poradników i rozmów prowadzonych w internecie.  

„Pasja. Spojrzenie od środka”

Jednym z nich jest cykl rozmów z osobami, których życiowe pasje zdeterminowały ich codzienność. Podczas cotygodniowych spotkań goście Piotra Szewczyka opowiadają o tym, jak ich entuzjazm do spełniania marzeń zmienił ich samych i świat wokół nich. 

Gośćmi dotychczasowych spotkań byli Michał i Jakub Góreccy - miłośnicy piłki nożnej i aktywni sportowcy, managerka kultury Agnieszka Wargowska-Dudek, Anna Kapusta - od 12 lat związana z Myślenicami i Polskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i adwokat Sybilla Szlósarczyk.

Dzisiaj o godzinie 19 Piotr Szewczyk rozmawiać będzie z Klaudią Dzieżą – skrzypaczką w Operze Krakowskiej oraz nauczycielką w Szkole Muzycznej I st. im. O. Kolberga w Czasławiu.

Transmisja online dostępną będzie w tym miejscu:

Piotr Szewczyk: Nasze środowe spotkania, to cykl lifestylowych rozmów podczas których goście opowiadają o swoich pasjach, zainteresowaniach i sposobach na ciekawe życie. Do udziału zapraszam pasjonatów, którzy każdego dnia rozwijają swoje osobiste umiejętności, a równocześnie wpływają na otaczającą nas rzeczywistość.

Każdy z gości ma własną przestrzeń wyrazu, a widzowie i słuchacze mogą spojrzeć na pasje oczami twórców, animatorów, managerów, sportowców, adwokatów i wielu innych. Zapraszam do aktywnego udziału spotkaniach, podczas których odbiorcy również mogą brać udział w dyskusji. 

 

Michał i Jakub Góreccy - miłośnicy piłki nożnej i aktywni sportowcy:

 

Agnieszka Wargowska-Dudek oraz Anna Kapusta: 

 

Adwokat Sybilla Szlósarczyk:

Powiązane tematy

Komentarze (2)

Zobacz więcej