Kultura

Jak zorganizować 4000 koncertów w 15 lat? W ramach cyklu ZaBurtąPytań opowie Bartek Borowiecz

Jak zorganizować 4000 koncertów w 15 lat? W ramach cyklu ZaBurtąPytań opowie Bartek Borowiecz

Gościem pierwszego w tym roku programu Adriana Burtana będzie założyciel agencji, który organizował koncerty w 30-metrowych mieszkaniach, więzieniach a nawet na dachach budynków 

 

To będzie rozmowa o pozytywnie zakręconym ekscentryku, który ma własną agencję koncertową i chętnie opowiada o kulisach swojej momentami szalonej pracy. W premierowym w nowym roku odcinku #ZaBurtąPytań gościem będzie Bartek "Borówka" Borowicz.

Gdyby Bartek Borówka miał swoje hasło na Wikipedii, to mogłoby ono brzmieć tak: „eks-dziennikarz, pozytywnie zakręcony ekscentryk, który w pewnym momencie postanowił założyć własną agencję koncertową i organizować koncerty w 30-metrowych mieszkaniach, więzieniach czy na dachach budynków. Prywatnie hokeista podwodny”.

Kto jeszcze nie poznał „Borówki”, ma czego żałować. Jego wyraziste poczucie humoru emanuje na wszystkich wokół, a energia do działania pozwala zmieścić na koncercie w kilkudziesięciometrowym mieszkaniu nawet setkę osób. Tak jak inni właściciele agencji koncertowych padł niejako ofiarą pandemii. Choć w fatalnym 2020 i tak udało mu się zorganizować 265 koncertów. W czasie lockdownu postanowił coś zrobić. I opisał swoje doświadczenia z tras koncertowych. Dzięki zbiórce na portalu crowdfundingowym w grudniu ukazała się jego książka „Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej”.

Bartek „Borówka” Borowicz to założyciel i właściciel agencji koncertowej „Borówka Music”, którą prowadzi od 15 lat. Jeździ po miasteczkach, małych miejscowościach czy wsiach. Jak to się stało, że trafił na studia dziennikarskie? Dlaczego rzucił karierę w mediach i postanowił założyć własną agencję? Ile dni w roku spędza, przemierzając samochodem Polskę i Europę? Jaka była najdziwniejsza sytuacja, z którą zetknął się w trasie? Jaką ma receptę na zmęczenie i momentami trudne relacje międzyludzkie? I po co mu ten hokej podwodny?

Spotkanie online #ZaBurtąPytań z Bartkiem Borowiczem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godz. 18:00 na profilu YouTube Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Tradycyjnie gościowy będzie można zadawać pytania.

#ZaBurtąPytań to cykl społeczno-kulturalnych spotkań w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu prowadzonych przez dziennikarza i blogera Adriana Burtana. Podczas dyskusji poruszane są ważne i kontrowersyjne tematy społeczne, o których na co dzień dyskutujemy nie tylko przy rodzinnym obiedzie.

Artykuł powstał we współpracy z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej