Tenis

Marek Kosakowski wygrywa III Turniej Tenisa GP 2021

W dniach 3-4 lipiec 2021 na kortach myślenickiego Zarabia odbyły się turnieje tenisowe OPEN i plus 55 zaliczane do Grand Prix TKKF "UKLEJNA" Myślenice.

W kategorii OPEN wygrał Marek Kosakowski pokonując w finale Piotra Ziębę 6/1 6/1.

W półfinałach Kosakowski ograł 7/6 6/4 M. Brózdę, natomiast Zięba pokonał 6/2 6/3 M Liszkiewicza z Mogilan. W turnieju OPEN wzięło udział 7 zawodników z Myślenic i Mogilan.

W kategorii plus 55 wygrał Mirosław Maślak, drugi był Jan Skąpski, trzeci Maciej Kozieł a czwarty Mario Sciacca.

Organizatorem turniejów był TKKF "Uklejna". Kolejne zawody na myślenickich kortach odbędą się w dniach 31.07-01.08 i będzie to turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Myślenic.