Tenis

W finale Mistrzostw Myślenic OPEN 2021 wygrał Józef Płoszczyca

Na zdjęciu od lewej: M. Funek, J. Płoszczyca, P. Zięba, J Skąpski, J. Mikołajczyk

W finale Józef Płoszczyca z Dębicy pokonał Piotra Ziębę z Myślenic 4/6 6/3 10/3

Mistrzostwa Myślenic w Tenisie ziemnym w kategorii OPEN odbywające się w ramach Grand Prix TKKF "Uklejna" 2021 rozegrano na myślenickich kortach na Zarabiu.

W finale Józef Płoszczyca z Dębicy pokonał Piotra Ziębę z Myślenic 4/6 6/3 10/3. Mecz rozgrywany był w trzydziestostopniowym upale i trwał ponad dwie godziny.

W tym samym dniu przed południem w półfinałach J. Płoszczyca ograł D. Podmokłego 6/2 3/0, natomiast P. Zięba pokonał J. Migdała z Limanowej 6/4 3/6 10/8.

W turnieju uczestniczyło 18 zawodników w tym kilku z kategorii plus 55. Był to czwarty turniej w ramach Grand Prix TKKF Myślenice OPEN organizowany na kortach tenisowych myślenickiego Zarabia.

Obecnie ranking pierwszych ośmiu tenisistów w tej kategorii wygląda nastepująco: 1. P. Zięba, 2. M. Brózda 3. Marek Kosakowski, 4. J. Płoszczyca, 5. M. Ulman 6. J. Migdał, 7. D. Podmokły 8. M. Liszkiewicz. Do zakończenia sezonu 2021 zostały jeszcze dwa turnieje, a walka o  pierwsze miejsce jest otwarta.