Biznes

Salon Delta Twoje Wnętrza w starym Galalicie to już przeszłość!

Salon Delta Twoje Wnętrza w starym Galalicie to już przeszłość!

- Rozważaliśmy, czy po otwarciu nowego salonu, pozostawić też sklep przy ul. Jagiełły w centrum. Jednak tam nie mielibyśmy szans na podniesienie standardów, jakie chcieliśmy zapewnić klientom. Zależy nam na ich komforcie i nowoczesnej ekspozycji – mówią właściciele po otwarciu nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40.

Salonu Delta Twoje Wnętrza w starym Galalicie już nie ma. Firma została przeniesiona. Jak już wspominaliśmy jakiś czas temu, sklep Delta Twoje Wnętrza, który od 25 lat kojarzą mieszkańcy Myślenic i okolicznych miejscowości z budynkiem starego Galalitu, początkiem października został przeniesiony w całości do nowoczesnego lokalu. Teraz drzwi, panele, lampy, wykładziny, dywany i wszelkie dekoracje okienne można nabyć na ul. Fijałkowskiego 40.

Chcieliśmy, aby wszystko było w jednym miejscu w przestronnych, ciepłych i przyjemnych wnętrzach; z dogodnym dojazdem i obszernym parkingiem

 

Zmiana adresu siedziby firmy, po kilkudziesięciu latach w jednym miejscu, to spore wyzwanie. Czy podczas budowy nowoczesnego salonu, przychodziły myśli o pozostawieniu też sklepu w starym Galalicie?

Długo się nad tym zastanawialiśmy. Jednak w ostatecznym rozrachunku więcej argumentów było przeciw niż za. Uwarunkowania lokalowe w starym punkcie były dla nas niekorzystne. Budynek dawno nie był remontowany, nieustawne wnętrza nie pozwalały odpowiednio wyeksponować towarów. To z kolei nie dawało możliwości podniesienia standardów, jakie chcieliśmy zapewnić naszym klientom. Ponadto problemem była duża ilość schodów i ciągle zajęty parking, niekoniecznie przez klientów sklepu.

Pełni obaw zdecydowaliśmy, że lepiej będzie skoncentrować się na jednym lokalu, aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów, niż prowadzić dwa punkty i zmuszać odwiedzających do przemieszczania się pomiędzy nimi. Chcieliśmy, aby wszystko było w jednym miejscu w przestronnych, ciepłych i przyjemnych wnętrzach; z dogodnym dojazdem i obszernym parkingiem. Dzięki temu będziemy mogli w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów. 

Cel numer jeden, czyli otwarcie salonu został osiągnięty. Jakie są kolejne? 

Chcemy poinformować jak największą liczbę mieszkańców, że nie działamy już w budynku starego Galalitu. Klienci w większości nas odnajdują, jednak jeśli są tacy, którzy nie śledzą na bieżąco naszych działań, to chcemy zaoszczędzić im czasu i dotrzeć do nich z informacją o nowej siedzibie, gdyż lokale dotychczas przez nas zajmowane są zamknięte.

Dwa tygodnie to jeszcze krótki okres, ale jakie są pierwsze oceny decyzji o zmianie lokalizacji?

Był to strzał w dziesiątkę. Wszyscy, z którymi rozmawialiśmy, dostrzegają pozytywnie zmiany, które u nas zaszły. Odwiedzający nas klienci zauważają poszerzenie oferty o nowe produkty, chwalą nowe ekspozycje, szczególnie drzwi wystawione w jasnych wnętrzach. Podkreślają, że wolą przyjechać tutaj, niż 20 minut spędzić na poszukiwaniu miejsca parkingowego w centrum. Wybierając lokalizację nowego salonu zależało nam na tym, aby przygotować dogodny parking i zredukować liczbę schodów. Nie ukrywamy, że cieszy nas pozytywny odbiór lokalizacji i bardzo dogodny dojazd.

Co najbardziej was zaskoczyło?

Szczerze powiedziawszy to nie spodziewaliśmy się, że tak wielu klientów będzie nas odwiedzało pieszo. W zasadzie od pierwszych dni otwarcia zauważamy duże zainteresowanie ze strony obecnych i nowych klientów, co pozytywnie nas zaskoczyło. Obawialiśmy się, że nowe miejsce będzie potrzebowało więcej czasu, by zainteresować tak sporą liczbę odwiedzających. 

Mamy świadomość, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik i tak jakbyśmy chcieli, ale podbudowuje nas opinia klientów, którzy zupełnie nie zwracają na to uwagi, bo liczą się dla nich nowoczesne, jasne, przytulne wnętrza, które w niczym nie przypominają marketowych hal oraz wygodny parking.

Delta Twoje Wnętrza
ul. Fijałkowskiego 40 - Myślenice

Pn - Pt: 9:00-18:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Kontakt
Panele: 575 882 690
Dywany: 575 882 691
Firany: 575 882 692

Zobacz więcej