Piłka nożna

W Finale Pucharu Polski PPN Myślenice Jordan Zakliczyn pokonuje Orła Myślenice

W Finale Pucharu Polski PPN Myślenice Jordan Zakliczyn pokonuje Orła Myślenice

Po przepisowym czasie gry, mecz zakończył się wynikiem 1:1, a zwycięzcę musiała wyłonić seria rzutów karnych. W tej lepsi okazali się piłkarze Jordana Zakliczyn, którzy pokonali Orła 5:4

 

Jordan Zakliczyn - Orzeł Myślenice 1:1 (1:0), rz.k. 5:4 Surówka 5 (k) - A.Mistarz 88 (k)

Jordan: E.Burkat - Gudz (90 Chachlica), Jabłoński, P.Zlezarczyk, Surówka (82 Karcz), A.Burkat, K.Zlezarczyk (72 Gądek), Kiebuła, Kwater, Jędrszczyk, Ciastoń (63 Weszka).

Orzeł: Obłaza - Biela (78 Olesek), M.Mistarz, Kasprzyk, Górka - Gromala (81 Braś), Sałach (64 Suder), Depta (50 A.Mistarz), Moskal, Ponomarenko - Bałucki (68 Marchiński)

W miniony weekend na neutralnym terenie jakim był stadion Dalinu w finale okręgowego Pucharu Polski zmierzyły się drużyny z Orła Myślenice i Jordana Zakliczyn. 

Po regulaminowym czasie gry, mecz zakończył się wynikiem 1:1 po bramkach (obie z rzutów karnych) strzelonych  przez Miłosza Surówkę dla Jordana i Artura Mistarza dla Orła.

Zwycięzcę musiała wyłonić seria rzutów karnych. Kluczowa okazała się piąta seria podczas której Jakub Moskal z Orła trafił w spojenie słupka z poprzeczką, co dało zwycięstwo zawodnikom z Zakliczyna, którzy wygrali 5:4.

Podczas finału Pucharu Polski w 2020 roku również lepsi od Orłowców okazali się zawodnicy z Zakliczyna wygrywając, podobnie jak w tym roku w rzutach karnych.

 

Do rozgrywek pucharowych obie drużyny przystąpiły w drugiej rundzie, a w drodze do finału Orzeł Myślenice pokonał Karpaty II Siepraw (4:1), Karpaty I Siepraw (3:0) oraz w półfinale Rabę Dobczyce (2:1).

 

Jordan natomiast rozpoczął od wygranej z Lubomirem Wiśniowa (3:2), następnie pokonał drużynę rezerw Orła Myślenice po rzutach karnych (2:2, rz.k 3:1), a w półfinale wyrzucił z rozgrywek drużynę Dalinu Myślenice (4:1). 

Komentarze

Zobacz więcej