Sport

Suzuki Boxing Night 9. Gala boksu olimpijskiego w Myślenicach

Suzuki Boxing Night 9. Gala boksu olimpijskiego w Myślenicach

Reprezentanci Polski, Irlandii i Włoch mierzyli rękawice w gali boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night 9

 

Uczestnicy niedawnych Mistrzostw Świata Paweł Brach (57 kg), Damian Durkacz (67 kg) i w walce wieczoru - Mateusz Bereźnicki (92 kg) odnieśli zwycięstwa podczas sobotniej gali boksu olimpijskiego „Suzuki Boxing Night 9” w Myślenicach.

Paweł Brach wygrał z Patrickiem Cappai (Włochy) 3:0, Damian Durkacz z Giacomo Michelim (Włochy) 2:1 i Mateusz Bereźnicki z Vincenzo Lizzim (Włochy) 3:0. Z kolei Tomasz Niedźwiecki (86 kg) triumfował w rywalizacji z Davide Brito (Włochy) 2:1.

W pojedynkach kobiet, będącymi rewanżami za walki we włoskiej Pescarze, Aneta Rygielska (63 kg) pokonała Ariannę Cornio 2:1, a Daria Parada (70 kg) przegrała z Sarą Stirpe 1:2.

W innych starciach gali zorganizowanej przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland, Mateusz Urban (67 kg) wygrał z Oskarem Skorupskim (Irlandia) 3:0, Daniel Piotrowski (71 kg) przegrał z Remo Salvatim (Włochy) 0:3, a Mateusz Pawłowski (75 kg) z Gerlando Tumminello (Włochy) 0:5.

Gala odbyła się w sobotę 13 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach. To pierwsze wydarzenie bokserskie tej rangi w Myślenicach.

Komentarze

Zobacz więcej