Kraków

Romantyczne miejsce w Krakowie

Romantyczne miejsce w Krakowie

Kraków to idealne miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje. Miasto ma wszystko co może dodać magii i romantyzmu niezapomnianym chwilom we dwoje, od pięknych zabytków po niezliczone kawiarnie i restauracje oddające klimat krakowskiego Starego Miasta.

Romantyczne miejsca w Krakowie

Kraków to idealny cel na spontaniczny wyjazd z ukochaną osobą, ponieważ miasto słynie z wielu romantycznych miejsc. Jeśli lubicie spacerować to koniecznie wybierzcie się na wieczorny, romantyczny spacer. Trasę rozpocznijcie bulwarami wiślanymi od Wawelu, wzdłuż Kazimierza, aż na magiczne Podgórze, które słynie z Kładki Bernatki- krakowskiego mostu zakochanych. Zamiast spaceru możecie wybrać romantyczną przejażdżkę pięknie przystrojoną krakowską bryczką. Podczas wycieczki woźnica opowie wam krakowskie ciekawostki, a wy w tym czasie będziecie mogli podziwiać magiczny Kraków. Wieczorem koniecznie wybierzcie się na romantyczną kolację we dwoje, najlepiej na Rynku Głównym lub na Kazimierzu gdzie znajdziecie cały wachlarz różnych kuchni. Zakończeniem tak pięknego i romantycznego dnia w Krakowie będzie wizyta w Piwnym Spa.

 

Romantyczna kąpiel mleczna z płatkami róż

Piwne Spa to romantyczne miejsce zlokalizowane w samym centrum Krakowa, przy ulicy Floriańskiej 13. Spa znajduje się w piwnicy zabytkowej kamienicy, co tworzy niesamowity klimat i sprawia, że jest to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na mapie Krakowa.

Spa oferuje dla zakochanych romantyczną kąpiel mleczną okraszaną płatkami róż. Kąpiel przygotowana jest z użyciem specjalnego, sproszkowanego koziego mleka z olejkiem passiflory o pięknym zapachu i nawilżającym działaniu na skórę. Zabieg rozpoczyna się od rozgrzewającego seansu w saunie na podczerwień. Kolejny etap to mleczna kąpiel, która odbywa się w intymnej łaźni przeznaczonej tylko do Waszej dyspozycji. Podczas kąpieli będziecie mogli degustować Prosecco oraz skosztować czekoladek. Po kąpieli zalecany jest relaks na słomianym łożu, które znajduje się w tej samej łaźni. To czas tylko dla Was. Przygaszone światło, relaksacyjna muzyka, płatki róż oraz blask świec sprawią, że to będą Wasze niezapomniane, romantyczne chwile.

 

Romantyczna kąpiel winna z lampką wina

Dla wielu osób udana randka to pyszna kolacja przy świecach, a do tego wino, które doskonale pasuje na tę okazję. W Piwnym Spa macie okazję napić się pysznego wina, ale również możecie się w nim wykąpać! Kąpiel winna przygotowywana jest na bazie ekstrakcji z czerwone go wina. Preparat nawilża, rozjaśnia skórę oraz hamuje proces starzenia się skóry. Kąpiel przygotowywana jest w dwuosobowej drewnianej beczce i trwa około pół godziny. Po kąpieli możecie się odprężyć na słomianym łożu. To wciąż relaks, ale również czas w którym ciało wchłania wartości odżywcze z kąpieli. Cały seans odbywa się w klimatycznej łaźni, która jest tylko do Waszej dyspozycji.

 

Zaręczyny w Piwnym Spa w Krakowie

Wiele osób podróżując do Krakowa decyduje się na oświadczyny. Jednym z miejsc w których można przeżyć tę niesamowitą chwilę jest Piwne Spa. Opisana już mleczna kąpiel romantyczna to idealny pomysł na oryginalne i intymne oświadczyny. Pracownicy Piwnego Spa chętnie pomogą w organizacji zaręczyn. Jeśli masz takie życzenie, włączymy na ten wyjątkowy czas dedykowaną piosenkę, zamówimy bukiet czerwonych róż, który wraz z pierścionkiem będzie czekać na Was w łaźni. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez Messengera aby ustalić wszystkie szczegóły i sprawić by ten dzień pozostał w Waszej pamięci do końca życia! 

Zobacz więcej