Myślenice

Wydział komunikacji starostwa otwarty w nowej siedzibie. Trwają przenosiny kolejnych

Wydział komunikacji starostwa otwarty w nowej siedzibie. Trwają przenosiny kolejnych
Fot. fot. fb.com/Starostwo Powiatowe w Myślenicach

Od dzisiaj mieszkańcy załatwiający sprawy w wydziale komunikacji, przyjmowani są w nowej siedzibie starostwa powiatowego

 

Od teraz wydział komunikacji znajduje się w nowej siedzibie starostwa, przy ul. Drogowców 2A w Myślenicach. Jak informuje starostwo; „na 14 stanowiskach pracownicy płynnie obsługują mieszkańców”.

Obecnie trwają przenosiny wydziałów architektury, geodezji oraz mienia i ochrony środowiska. W tym czasie będą one nieczynne. Urzędnicy ponownie będą w nich przyjmować już w nowej siedzibie starostwa od 11 lutego.

Jak w ubiegłym tygodniu powiedział nam wicestarosta Rafał Kudas (FZM): termin oddania pozostałej części nowego budynku starostwa, zależny będzie od czasu jaki zajmie przeniesienie systemu. Samorządowcy ze starostwa liczą na to, że uda się tego dokonać jak najszybciej, a budynek zostanie otwarty w połowie lutego.

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 8 lut 2022

  No i bardzo dobrze.

  2 Odpowiedz
 • 9 lut 2022

  Zamiast zrobić 2 zmiany urzędników aby do 22 można było by załatwić wszytko to nie lepiej nowe budynki budować

  2 3 Odpowiedz
 • 9 lut 2022

  Tak wszystko super byłem widziałem ale pani z kasy to ma przechlapane dołożyli stanowisk a ona jedna zapierdziela ciekawym jak przerwy ma bo ludzie co chwilę tam są a kierownik chodzi i tylko ma uwagi i nic nie robi. Masakra

  5 2 Odpowiedz