Praca

Jest praca w Myślenicach. „Tylko dobre zarobki dla dobrych pracowników!”

Jest praca w Myślenicach. „Tylko dobre zarobki dla dobrych pracowników!”

Nie boisz się ciężkiej pracy i lubisz dobrze zarobić? Fuszerka boli cię bardziej niż leczenie kanałowe u praktykanta? Dobrze trafiłeś, oni doceniają pracowników

Jeśli szukasz przyzwoitego zarobku, umowy o pracę, chcesz mieć spoko szefa, a w dodatku cenisz sobie terminowość, rzetelność i odpowiedzialność, to mamy coś dla Ciebie.

Biotop, czyli lider renowacji dachówki i blachy w Polsce szuka pracowników. „Nie wyrabiamy już z robotą, szukamy ludzi, którzy pracują, tak jak chcą zarabiać, czyli dobrze” – mówi Mikołaj Wincenciak.

Mikołaj Wincenciak, firma Biotop: Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem dachów na terenie całej Polski i obecnie poszukujemy pracowników do obsługi myjek ciśnieniowych oraz agregatów malarskich.

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. B, jesteś lojalny i zaangażowany w pracę, nie boisz się pracy na dachu i potrafisz obsługiwać lekki sprzęt budowlany, to jesteśmy przekonani, że nie sprawi ci trudności poruszanie się na linach.

Z naszej strony zapewniamy umowę o pracę, szkolenia, wysokie wynagrodzenia, szybką możliwość awansu, premię za staż pracy i wypracowanych kwot oraz pracę na najlepszym sprzęcie i najlepszej atmosferze. Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami pod numerem 790-703-304

Na czym polega praca?

  • mycie ciśnieniowe

  • malowanie natryskowe hydrodynamiczne agregatem malarskim

  • praca na dachach 

Biotop zapewnia uczciwą umowę o pracę, wszystkie niezbędne szkolenia, możliwość awansu na brygadzistę już po pół roku i wypłatę – nawet do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Zainteresowany? Zadzwoń pod jeden z numerów tel. 790-703-304, 510-333-101 lub napisz e-mail: biuro@grupabiotop.pl.

www.grupabiotop.pl
Lider renowacji dachów w Polsce. 

Powiązane tematy

Zobacz więcej