Praca

Jest praca w Myślenicach. Dobre pieniądze dla ambitnych, lojalnych i zaangażowanych

Jest praca w Myślenicach. Dobre pieniądze dla ambitnych, lojalnych i zaangażowanych

Wysokie wynagrodzenie, szkolenia, jasna ścieżka awansu oraz premia od wypracowanych kwot dla osób chętnych do pracy, ambitnych, lojalnych i zaangażowanych. Tak rekrutuje BIOTOP – lider w branży malowania dachów

Poszukujesz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoją karierę w branży malowania dachów? Biotop, lider w profesjonalnym malowaniu dachów w Polsce, otwiera swoje drzwi dla ambitnych osób takich jak Ty!

Oferta BIOTOP-u to idealna propozycja dla mieszkańców Myślenic i okolic. Firma szuka osób do obsługi myjek ciśnieniowych i agregatów malarskich. Co więcej niezależnie od doświadczenia oferuje kompleksowe szkolenia, wysokie wynagrodzenie (30-100 zł/godz.) oraz ścieżkę awansu do stanowiska kierownika brygady.

Mikołaj Wincenciak, właściciel firmy BIOTOP: Jeśli jesteś z okolic Myślenic i szukasz pracy, to ta oferta jest dla Ciebie. Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem dachów na terenie całej Polski i obecnie poszukujemy ludzi do obsługi myjek ciśnieniowych oraz agregatów malarskich.

Naszą grupę tworzy kilkanaście wyspecjalizowanych brygad, co potwierdza pozycję lidera w tej branży. Nieustannie inwestujemy w najlepszy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę. Podczas każdej renowacji wykonujemy nakładanie piany aktywnej, mycie ciśnieniowe myjką oraz malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym.

Jeśli spełniasz nasze wymagania, posiadasz prawo jazdy kat. B, nie boisz się pracy na wysokościach, to jesteśmy przekonani, że poruszanie na dachu nie sprawi Ci większej trudności. Jeśli masz obawy, czy poradzisz sobie w obsłudze sprzętu malarskiego i myjącego to nie martw się, te umiejętności nabędziesz z nami.

Wspieramy rozwój naszych ludzi, dlatego zapewniamy szkolenia wysokościowe i branżowe, wysokie wynagrodzenie od 30 do 100 zł na godzinę, możliwość awansu na kierownika brygady i odpowiednią premię od wypracowanych kwot.

Dołącz do nas i wykorystaj szansę rozwinięcia swoich umiejętności zdobywając doświadczenie u boku najlepszych fachowców. Poczuj satysfakcję ze swojej pracy i zarabiaj dobrze w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów, zaczynając od formularza, przez test praktyczny, aż po okres próbny. Pierwsze szkolenie rekrutacyjne zaplanowane jest na marzec 2024!

 

Zgłoś się już dziś poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie www.grupabiotop.pl/rekrutacja

Jeśli masz pytania, zadzwoń bezpośrednio do właściciela firmy, Mikołaja Wincenciaka, pod numer 790-703-304.

Nie przegap szansy na rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży! Czekamy właśnie na Ciebie!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.grupabiotop.pl

Dołącz do zespołu Biotop i rozpocznij swoją przygodę z malowaniem dachów!"

KLIKNIJ LINK I WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

 

Powiązane tematy

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...