Biznes

Sprzedają czystość. Dla domów, biur, hoteli i przemysłu. Profesjonaliści z ALDY to nie tylko myjnia samochodowa

Sprzedają czystość. Dla domów, biur, hoteli i przemysłu. Profesjonaliści z ALDY to nie tylko myjnia samochodowa

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko ten jeden raz. Wchodząc do biura, firmy, szkoły, hotelu, szpitala, hali produkcyjnej czy domu, to na czystość w pierwszej kolejności ludzie zwracają uwagę.

Są w Myślenicach profesjonaliści, którzy dobiorą odpowiedni sprzęt, aby sprostał wyzwaniom w każdym miejscu. ALDA ma to w ofercie

 

ALDA, która 30 lat temu zaczęła swoją działalność od ręcznej myjni samochodowej przy ul. Kazimierza Wielkiego 102 w Myślenicach, od wielu lat prowadzi m.in. sprzedaż i serwis przemysłowych maszyn czyszczących z „górnej półki”.

W ten sposób wiele osób dowiaduje się, że firma znana z ręcznej myjni samochodowej, prowadzi o wiele szerszą działalność. Hasło „sprzedajemy czystość”, które już widnieje na nowym budynku firmy przy ul. Kazimierza Wielkiego 102, to nie puste słowa.

- Wiele osób szuka wysoko jakościowych urządzeń do utrzymania czystości i produkcji w Krakowie, Wrocławiu, albo w Warszawie. Gdy jednak potrzebny jest im serwis, nie chcą tak daleko jechać i trafiają do nas. Dopiero wtedy dowiadują się, że sprzęt wysokiej klasy mogą poznać i kupić u nas, na miejscu w Myślenicach, bo ALDA sprzedaje czystość – podkreślają pracownicy firmy.

Ludzie kojarzą firmę ALDA z Myślenic głównie z myjni samochodowej, a gdy szukają sprzętu do utrzymania czystości i produkcji, dziwią się, że na miejscu mogą kupić sprzęt klasy premium, a do tego otrzymują serwis i profesjonalne doradztwo.

W swoim asortymencie oferują sprzęt klasy premium - nie tylko do utrzymania czystości w domach, ale również dla profesjonalistów i przemysłu. Nie jest istotne, czy pod opieką masz szkołę, urząd, biurowiec, hotel, czy szpital. W firmie ALDA znajdziesz odpowiedź na wszelkie wyzwania w każdym miejscu.

Bogusław Pietrzak: Rekomendujemy maszyny, do których mamy zaufanie m.in. dzięki działalności działu serwisowego - nie jesteśmy tylko handlowcami, ale fachowcami - naprawdę znamy się na rzeczy.

W naszej ofercie jest sprzęt różnego rodzaju. Z jednej strony chcemy zaproponować urządzenia klasy premium, które sprawdzą się w domu. Nie boimy się używać słowa premium, ponieważ nie konkurujemy z marketami, gdzie wyznacznikiem jest jak najniższa cena. U nas chodzi o jakość.

Z drugiej strony to oferta urządzeń przemysłowych, ponieważ w naszej okolicy jest dużo zakładów, które takiego sprzętu potrzebują. Poza tym znamy potrzeby profesjonalistów – między innymi mniejszych przedsiębiorstw, prywatnych firm, branży drzewnej, metalowej, transportowej. My stawiamy na najwyższą jakość i wiele lat naszego doświadczenia w doborze odpowiednich urządzeń i środków czystości wskazuje, że kierunek, jaki obraliśmy, jest najlepszy.

Są to m.in specjalistyczne odkurzacze przemysłowe (w tym do pyłów niebezpiecznych, do strefy ATEX, do obrabiarek i chłodziwa/olejów, a także do tzw. produkcji „czystej” - takiej jak branża spożywcza lub farmaceutyczna).

Ponadto przemysłowy sprzęt to również maszyny do czyszczenia posadzek (w tym szorowarki oraz zamiatarki) oraz myjki ciśnieniowe (z grzaniem wody, zimnowodne, spalinowe).

We współpracy z wyspecjalizowanymi producentami, pracownicy firmy ALDA zajmują się także instalacjami, np. centralnego odkurzania, mycia ciśnieniowego czy pneumatycznego transportu surowca.

 

Dlaczego ALDA?

Dlaczego my? Ponieważ 30 lat doświadczenia w doborze, sprzedaży i serwisie urządzeń czyszczących sprawia, że ta branża nie ma przed nami tajemnic.

Po niemal 30 latach działalności, firma Alda jest podzielona na działy, choć może na pierwszy rzut oka nie jest to widoczne. Firma to ludzie: przedstawiciele handlowi, pracownicy działu instalacyjno-montażowego, działu serwisowego, wypożyczalni, sklepu stacjonarnego, myjni samochodowej.

Czujemy się pewnie, jesteśmy gotowi do kompleksowej obsługi i zaopatrzenia zakładów produkcyjnych w sprzęt i maszyny mające na celu utrzymanie produkcji czy utrzymanie czystości.

Każdy z członków zespołu posiada wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które pozwalają na wykonywanie usług z należytą solidnością. Dzięki temu każda osoba, która przekroczy próg firmy ALDA, czy to planując zakup, serwis, czy też szukając pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu i jego instalacji, natrafi na fachowców, którzy się nią dobrze zaopiekują.

- Wiemy, z jakimi problemami borykają się konkretne branże i wiemy, jakie rozwiązania im zaproponować. Sprzedajemy czystość, ale nie tylko. Wielu firmom sprzedajemy też spokój. W firmie ALDA kładziemy nacisk na sprzęt profesjonalny i przemysłowy. Czujemy się pewnie, jesteśmy gotowi do kompleksowej obsługi i zaopatrzenia zakładów produkcyjnych w sprzęt i maszyny mający na celu utrzymanie produkcji czy utrzymanie czystości. Dobrze dobrane rozwiązania i sprzęt klasy premium wraz z fachową obsługą serwisową i późniejszą kompleksową opieką, pozwalają zapomnieć o kłopotach związanych z użytkowaniem sprzętu – dodaje Tomasz Szymczyk.

Zobacz więcej