Myślenice

Myślenice. „Sklep za 0 zł” będzie nieczynny do 6 czerwca

Myślenice. „Sklep za 0 zł” będzie nieczynny do 6 czerwca
Fot. Bartek Ziółkowski

Jak informuje Centrum Usług Społecznych; od 24 maja do 6 czerwca „Sklep za 0 zł” działający jako punkt pomocowy dla obywateli Ukrainy będzie nieczynny

 

Punkt pomocowy dla obywateli Ukrainy został otwarty 10 marca w Myślenicach, pod adresem Rynek 22 (róg ul. Rynku i ul. Kościuszki).

Prowadzony przez Centrum Usług Społecznych i napędzany siłą wolontariuszy, oferuje dary jakie mieszkańcy przekazują w ramach zbiórki "Solidarni z Ukrainą". Początkowo punkt działał od poniedziałku do piątku, w ostatnim czasie jego aktywność została ograniczona do trzech dni w tygodniu (poniedziałki, wtorki, piątki). Przez najbliższe dwa tygodnie będzie nieczynny.

„Sklep” przeznaczony jest wyłącznie dla obywateli Ukrainy, którzy w wyniku działań wojennych musieli opuścić swój kraj i przebywają na terenie gminy Myślenice.

Powiązane tematy

Wizytacja miasta
Fotofelieton 0

Wizytacja miasta

Myślenice, 5 maja, godz. 10:48. W Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, przez Myślenice przejechał udekorowany na pomarańczowo korowód samo...

Komentarze (4)

 • 25 maj

  Takiego czegoś powinni wgl nie otwierać...
  Jak ja nie zapłacę zusu to mnie zjedzą a oni mają wszystko za darmo i pierwszeństwo przede mną u lekarza paranoja
  Obywatel kraju gorszy od migrantów

  56 19 Odpowiedz
  • 29 maj

   No i zaczęło się.To było do przewidzenia. Szczęść Boże.Obudzili się wyborcy PIS -u. Być może Twoi rodzice ciężko pracowali na to, abyś był w sytuacji, w jakiej jesteś. Raczej jesteś młodym człowiekiem, więc nie płacz, że u lekarzy masz pod górkę. Kopertę w dłoń i módl się, aby Ci zdrowie dopisywało.Umiesz liczyć - licz na siebie.
   Zajmij się Prawem i Sprawiedliwością. Winnym tego bajzlu.

   2 9 Odpowiedz
 • 26 maj

  dla mnie to powinni wracac z kad przyszli zobaczcie jak oni sie panosza darmozjady

  15 11 Odpowiedz
 • mirek@ 31 maj

  Ciekawe czy z taka sama pompą beda go zamykac jak otwierali?

  4 Odpowiedz

Zobacz więcej