Drogi

Myślenice. „Drifty” na Zarabiu skończył na drzewie i z mandatem na 5 tys. zł. Wszystko nagrał monitoring

Myślenice. „Drifty” na Zarabiu skończył na drzewie i z mandatem na 5 tys. zł. Wszystko nagrał monitoring

Dwudziestolatek driftujący na parkingu w Myślenicach uderzył w metalową skrzynią, a następnie zatrzymał się na drzewie. Od policjantów dostał mandat na 5 tys. zł i 8 punktów karnych

Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg wykonując drift na Zarabiu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 3 października około godz. 22 na jednym z parkingów. Młody kierowca jeździł osobowym audi w koło, próbując wprowadzać samochód w poślizg.

Podczas wykonywania tych manewrów samochód najpierw uderzył w metalową skrzynię, w której znajdują się słupki drogowe, a następnie w drzewo. Dyżurny myślenickiej komendy obserwował zajście na monitoringu miejskim i nagrał całe zdarzenie.

Na miejscu szybko pojawił się patrol policji. 20-latek z powiatu myślenickiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany został mandatem karnym w kwocie 5 000 zł, a na jego konto trafiło 8 punktów karnych. Dodatkowo w związku z uszkodzeniami pojazdu zatrzymali dowód rejestracyjny. Na skutek zderzenie nikt nie ucierpiał.

Policja apeluje o rozwagę i rozsądek na drodze oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Powiązane tematy

Komentarze (15)

 • 5 paź 2022

  Oczywiście, że parking jest miejscem publicznym. Ten człowiek stanowi zagrożenie nawet na własnym podwórku, dla samego siebie.

  27 2 Odpowiedz
 • 5 paź 2022

  A czy ten parking nie jest miejscem publiczym? Jest coś takiego jak stworzenia zagrożenia.

  25 1 Odpowiedz
 • 5 paź 2022

  A chociażby z takiej racji, że jak ktoś ma trociny zamiast mózgu, to nie wiadomo co wyprawia na drodze. Poza tym Redakcja ujęłą to słowo w cudzysłów.

  24 4 Odpowiedz
 • 6 paź 2022

  Widać żal Ci zrobiło się tego dwudziestolatka, biedactwo zostało skrzywdzone. Proponuję zrobić zrzutkę na nową zabawkę dla niego, czyli dać małpie nastepną brzytwę.
  Tylko metalowych skrzynek i drzew będzie żal...

  18 Odpowiedz
 • 6 paź 2022

  i bardzo dobrze

  17 Odpowiedz

Zobacz więcej