Biznes

Jak wybrać najlepsze okna aluminiowe? Te najwyższej klasy produkuje firma BDHI ALU&GLASS Factory z Myślenic

Jak wybrać najlepsze okna aluminiowe? Te najwyższej klasy produkuje firma BDHI ALU&GLASS Factory z Myślenic

Okna to zakup na lata, dlatego tak istotne są indywidualne potrzeby klienta. Oferujemy produkt z wysokiej półki - o wysokiej jakości, ponieważ jako producenci jesteśmy za nie odpowiedzialni. BDHI nie boi się wyzwań. Jeśli tylko technologia pozwala, jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie.

Sprzedajemy nie tylko okna, ale przede wszystkim wiedzę, doradztwo, jakość, montaż i gwarancję trwałości

 

 

Jeszcze do niedawna dominowało przekonanie, że okna aluminiowe są zimne i nie chronią dostatecznie przed wychładzaniem pomieszczeń. To mit. My jako producent wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, oferując okna zapewniające bardzo dobrą izolację nie tylko od temperatury, ale też hałasu. Obecnie stolarka aluminiowa pod względem izolacji cieplnej nie ustępuje a bardzo często przewyższa swoimi parametrami okna z drewna lub PVC. Okna aluminiowe osiągają również takie wartości izolacji termicznej, które dopuszczone są w budownictwie pasywnym.

Okna kupuje się na lata, stąd patrzymy na indywidualne potrzeby klientów. Oferujemy okna z wysokiej półki - o wysokiej jakości, ponieważ jako producenci odpowiadamy za nie.

Są w pełni ekologiczne; po pierwsze zachowują ciepło w budynku, czyli są energooszczędne; po drugie aluminium obecne na rynku jest w 75 proc. poddawane recyklingowi. Okna aluminiowe zyskują coraz większą rzeszę zwolenników, do tego charakteryzuje je estetyka idealnie wpisująca się w nowoczesne trendy architektoniczne.

 

Wiesław Michalak, właściciel BDHI ALU&GLASS Factory w Myślenicach: Prowadząc działalność skierowaną głównie na rynek niemieckojęzyczny, od pewnego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań o stolarkę aluminiową od architektów i osób indywidualnych z lokalnego rynku.

Wychodząc im naprzeciw i chcąc pomóc naszym nowym klientom, chcieliśmy ich zaprosić do nowoczesnego i specjalnie zaprojektowanego przez architektów wnętrz salonu, w którym możemy spokojnie usiąść przy kawie i wysłuchać potrzeb, w pełni doradzić oraz zaproponować odpowiednie dla nich rozwiązania. Wybór stolarki otworowej w nowoczesnym budownictwie wymaga zaczerpnięcia wiedzy u źródeł a to często wiąże się to z dłuższym pobytem w salonie obsługiwanym przez naszego konstruktora-fachowca.

Wiemy, że nie zawsze rodzice mają z kim zostawić dzieci na czas wizyt w salonach. W naszym nie będą się nudzić. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalny kącik. Rodzice będą mogli spokojnie usiąść, wypić kawę czy herbatę i skupić się na rozwiązaniach jakie oferujemy.

Firma działa od kilku lat, ale zdobywaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w branży u renomowanych producentów zachodnich – począwszy od uczestniczenia bezpośrednio w produkcji do stanowisk kierowniczych włącznie. Całą naszą wiedzę, którą zdobywaliśmy przez te wszystkie lata, chcemy wykorzystać teraz w naszym kraju, oferując nasze produkty o najwyższej jakości. Staramy się dotrzeć do klienta nie przez cenę, ale przez jakość zastosowanych elementów, gdyż: „prawie to samo” - robi wielką różnicę. Okna kupuje się na lata, dlatego oferujemy produkty najwyższej jakości, ponieważ czujemy się za nie odpowiedzialni.

 

Krzysztof Stadnik, właściciel BDHI ALU&GLASS Factory w Myślenicach: Firma istnieje od czterech lat, ale przez 25 lat jako pracownicy zdobywaliśmy szlify w różnych polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach z branży okiennej. Teraz otwieramy się na rynek lokalny. W Myślenicach i regionie powstaje coraz więcej nowych budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych - o nowoczesnym kształcie, w których okna aluminiowe są wpisane w projekt.

Co najważniejsze, doradzamy. Już na samym etapie projektowania domu przez architekta. Jeśli klient przychodzi do nas z gotowym projektem - sprawdzamy, w jakim stopniu można zastosować elementy stolarki, które produkujemy. Rozumiemy, że nie każdy musi się na tym znać, dlatego odwiedzając nasz salon można liczyć na pomoc wykwalifikowanego doradcy, który pomoże w wyborze rozwiązań praktycznych jak i estetycznych, które spełnią wymogi klienta.

Firma to nie tylko budynki i maszyny, a ludzie. Zespół, którego praca opiera się na doświadczeniu - wiedzy, kompetencji. Wybieramy doświadczonych inżynierów, którzy projektowali i wdrażali projekty wielkich i małych inwestycji. BDHI nie boi się inwestycji oraz wyzwań. Jeśli tylko technologia pozwala, jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie. Sprzedajemy wiedzę, doradztwo, jakość, gwarancję i montaż.

Doradztwo, czyli pełne wsparcie od projektu do montażu

Każdy rozpoczynający budowę własnego domu może na miejscu sprawdzić i wybrać wszystkie elementy stolarki okiennej, które zamontuje w budynku. Dzięki salonowi sprzedaży, który otwiera myślenicka firma BDHI ALU&GLASS Factory, można osobiście przekonać się w jaki sposób dzisiaj wykorzystuje się stolarkę aluminiową, w jaki sposób działa i jakie daje możliwości.

BDHI nie boi się wyzwań. Jeśli tylko technologia pozwala, jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie. Sprzedajemy wiedzę, doradztwo, jakość, słowność i montaż.

Doradcy dobierają zestaw konstrukcji aluminiowych dla każdej inwestycji, tak aby wzornictwem komponował się ze stylem budynku, był optymalny pod względem efektywności energetycznej, przy jednoczesnym zachowaniu ergonomii użytkowania.

BDHI ALU&GLASS Factory to gwarancja pełnego wsparcia na każdym etapie procesu realizacji inwestycji. Produkując na indywidualne zamówienie, doświadczeni doradcy projektują i wykonują kompleksowy zestaw konstrukcji aluminiowych, tak aby był optymalny pod względami izolacji termicznej, oświetlenia, wielkości, orientacji i dopasowania do konstrukcji budynku. Na miejscu można liczyć na pomoc w zakresie projektu architektonicznego, doboru materiałów i kolorów, a także rozwiązań technicznych, aby maksymalnie wykorzystać potencjał stolarki aluminiowej.

Aluminium a PVC

Okna aluminiowe to wygoda i komfort użytkowania płynące z niskich kosztów wieloletniego okresu eksploatacyjnego. Konstrukcje okien aluminiowych nie można porównywać z konstrukcjami z PVC, gdyż budowa obu jest odmienna. Z powodu małej sztywności profili plastikowych wewnątrz konstrukcji okna z PVC , konieczne jest zastosowanie wzmacniającego profilu metalowego.

Profil aluminiowy z uwagi na swoją budowę i wytrzymałość posiada odpowiednią sztywność dzięki zewnętrznym i wewnętrznym komorom . Te oddzielone są od siebie przekładką termiczną, zapewniającą profilom aluminiowym odpowiednią izolacyjność. Gwarantuje to skuteczną i jednolitą izolację termiczną konstrukcji. Gdyby nie błędne przekonanie o słabych parametrach izolacyjnych nowoczesnych systemów profili aluminiowych , okna aluminiowe byłyby prawdopodobnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem do realizacji dużych przeszkleń.

Zaspokoją najbardziej wybredne gusta

Dzięki niezwykłej sztywności, stabilności i lekkości, profile aluminiowe są bardzo dobrym rozwiązaniem do przeszkleń wielkogabarytowych, takich jak: (duże) okna tarasowe, balkonowe, narożne, ogrody zimowe oraz szklane fasady. Niemal dowolne kształtowanie profili aluminiowych to także możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych wizji architektonicznych.

Nasze okna aluminiowe posiadają większą powierzchnię szyb, przez co pomieszczenia są lepiej doświetlone.

Liczne zalety tego materiału z pewnością dają do myślenia świadomym inwestorom. Bardzo dobra jakość, nie odbiegająca niczym od wyrobów eksportowych w połączeniu z prawidłowym montażem to gwarancja zadowolenia na lata.

Okna to nie wszystko

Nasza firma ma duże doświadczenie w budowie zadaszonych pergoli oraz ogrodów zimowych. To pomieszczenie powiększające strefę dzienną naszego domu, wypełnioną światłem słonecznym, roślinnością oraz specyficznym klimatem. W ten sposób tworzymy przestrzeń rodzinnych spotkań, relaksu i odpoczynku, a przeszklenia otwierają imponujący widok na ogród.

Dla tych, którzy pragną więcej

Co jeszcze w ofercie ma BDHI ALU&GLASS Factory z Myślenic? Drzwi przesuwne, wejściowe zewnętrzne, rolety i żaluzje zewnętrzne. Te pierwsze dają naturalne światło i oszczędność energii. Dzięki możliwości wykorzystania specjalnych rozwiązań profili aluminiowych zwiększa się powierzchnia szyb, przez co wyglądają niezwykle elegancko, nowocześnie i sprawiają, że pomieszczenie jest jaśniejsze i optycznie większe.

Nowoczesne drzwi wejściowe wykonane z aluminium stanowią doskonałą ochronę antywłamaniową, co zwiększa bezpieczeństwo domowników. Stosowane w nich materiały izolujące i systemy uszczelek stanowią doskonałe zabezpieczanie przez utratą ciepła i hałasem.

Fasady aluminiowe, zwane również ścianami osłonowymi, dzięki smukłym słupom i budowie przypominającej ramkę, są idealnym rozwiązaniem dla budownictwa zarówno komercyjnego jak i mieszkaniowego. Tam, gdzie celem jest maksymalne doświetlenie, a także zastosowanie dużych przeszkleń, nie ma lepszego rozwiązania. Co więcej, ten system przeszkleń jest dostępny w wielu wersjach. Jest on również uniwersalny i w pełni zintegrowany z każdym typem okien aluminiowych i drzwi tarasowych.

Rolety zewnętrzne są uniwersalną i wszechstronną osłoną zewnętrzną oraz w znacznej mierze ograniczają stratę ciepła. System jest możliwy do montażu bez zabudowy, z zabudową częściową lub całkowitą, rolety zwiększają właściwości izolacyjne budynku.

 

Żaluzje zewnętrzne oferują najlepszą ochronę przed promieniami słonecznym budynków mieszkalnych, biurowych, jak również użyteczności publicznej oraz wielkopowierzchniowych fasad. Dostosowane są do różnorodnych powierzchni montażowych oraz stolarek okiennych. Produkt w znaczący sposób ogranicza pracę urządzeń klimatyzujących, co redukuje zużycie energii.

BDHI ALU&GLASS Factory
Myślenice, ul. Sobieskiego 30A
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8-16
www.bdhi.eu
Znajdź nas na: Facebooku i Instagramie

Zobacz więcej