Myślenice

Myślenice. Nowy radiowóz dla policjantów. W zakupie pomogły samorządy

Myślenice. Nowy radiowóz dla policjantów. W zakupie pomogły samorządy
Fot. KPP Myślenice

Oznakowany SUV kosztował 160 tys. zł. Połowę przekazała Komenda Główna Policji, a resztę dołożyły gminy Wiśniowa, Pcim, Tokarnia, Siepraw, Lubień, Dobczyce i Sułkowice

 

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach wzbogaciła się o nowy pojazd – oznakowanego SUV-a marki Kia. Nowy samochód został zakupiony ze środków przekazanych w układzie 50 proc. na 50 proc..

Połowę pieniędzy wyłożyła Komenda Główna Policji w ramach Programu Modernizacji Policji, a drugą samorządy Wisniowej., Pcimia, Tokarni, Sieprawia, Lubnia, Dobczyc i Sułkowic. Auto kosztowało ponad 160 tys. zł.

Kia Sportage, która zasiliła flotę myślenickiej policji, wyposażona jest w silnik benzynowy 1.6 o mocy 150 Km i 6-biegową manualną skrzynię.

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • 3 sty 2023

  A Jaśnie Panujący się nie dołożył ???? Ciekawe dlaczego.
  Dba super o nasze bezpieczeństwo!!!

  10 9 Odpowiedz
  • 3 sty 2023

   Z jednej strony dokładać, a z drugiej brać, czyli podnosić podatki, co byś na pewno POpierał?

   6 11 Odpowiedz
 • 3 sty 2023

  Z tymi odblaskami to ciężko się im będzie kitrać w krzakach …

  17 Odpowiedz
 • 3 sty 2023

  Będzie stał, jak ten pod posterunkiem w Sułkowicach? Stoi cały dzień, jak tylko przyjadą i zaparkują rano, policjanci nosa z dziupli nie wystawią. A miało być bezpieczniej, nie wewnątrz budynku , ale w mieście.

  14 3 Odpowiedz
  • 5 sty 2023

   Heh,ten w Sułkowicach czasem stoi bo chyba nie odpala, kiedyś odpalali na popych...widziałem ze dwa razy jak chodzę nad Zalew. Ale widuje policje z Sułkowic często jak coś działają...więc nie siedzą. A czy jest bezpieczniej...ciężko powiedzieć.

   5 Odpowiedz
 • 9 sty 2023

  szybko poszło....po nowym taryfikatorze :-)

  Odpowiedz

Zobacz więcej