Myślenice

Myślenice. Zastępca komendanta policji przechodzi do Limanowej

Myślenice. Zastępca komendanta policji przechodzi do Limanowej

Policjanci i samorządowcy pożegnali I zastępcę komendanta powiatowego policji w Myślenicach Alberta Koguta. Ten będzie kontynuował służbę w Limanowej

 

W auli Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach odbyło się pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji młodszego inspektora Alberta Koguta, który kontynuuje służbę w Limanowej.

Komendant myślenickiej jednostki, inspektor Maciej Kubiak podziękował swojemu zastępcy "za profesjonalną służbę oraz pracę w dobrej atmosferze". Wyrazy uznania i wdzięczności skierowali również starosta oraz burmistrz Myślenic.

Mł. insp. Albert Kogut, w czasie spotkania podziękował wszystkim za współpracę, a od policjantów i pracowników cywilnych otrzymał gratulacje, oraz życzenia sukcesów osobistych i zawodowych.

Młodszy inspektor Albert Kogut jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Służbę rozpoczął w 1991 roku w pionie prewencji, Komendy Rejonowej Policji w Nowym Sączu. Od 1 marca 2020 roku pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach.

Powiązane tematy

Komentarze (1)

  • 30 sty

    Nikt nie odważy się komentować odejścia Pana pułkownika Odszedł zapewne na lepiej płatną. posadę. To przecież nie zwykły glina. Zajmował się prewencją. Prewencja jest orką na ugorze. To przez prewencję ocenia społeczeństwo Policję. Pewnie Pan nerwowo nie wytrzymał.
    Kochało się w Panu tyle myśleniczanek...Za odjazdowy kabriolet.. Wniósł Pan trochę Zachodu do tego zaścianka.

    8 Odpowiedz

Zobacz więcej