Myślenice

Myślenice. Finał Memoriału im. Stacha Cichonia za nami. Wygrali piłkarze „Bez Nazwy”

Myślenice. Finał Memoriału im. Stacha Cichonia za nami. Wygrali piłkarze „Bez Nazwy”
Fot. Piotr Jagniewski

W finale rozgrywek piłkarskich w ramach Memoriału im. Stacha Cichonia spotkały się drużyny "Bez Nazwy" i "Boca Juniors". Po zaciętej końcówce i remisie 3:3, w karnych lepsi okazali się zawodnicy "Bez Nazwy".

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany dla Franciszka Foremnego z Głogoczowa oraz Mateusza Chrobaka z Sułkowic

 

artykuł aktualizowany

Piłkarze „Bez nazwy” po raz pierwszy w historii triumfują w Memoriale im. Stacha Cichonia, a to zespół, który walczył o puchar co roku. Po zaciętej końcówce i remisie 3:3, w karnych pokonali drużynę „Boca Juniors”. Trzecie miejsca zajęła „Lambada”.

Za najlepszego zawodnika turnieju został uznany Michał Gancarczyk (Boca Juniors), nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do Artura Hudaszka (Bez nazwy), z kolei najwięcej bramek w turnieju zdobył Michał Wojtan (Bez nazwy).

Po zmaganiach piłkarskich na parkiet wyszli siatkarze. W trakcie wydarzenia odbywały się też licytacje w których można było wygrać m.in. koszulki reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych z autografami, koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, koszulkę startową Rafała Majki, piłkarzy i hokeistów Cracovii, czy też myjkę wysokociśnieniową.

Całkowity dochód z wydarzenia organizatorzy przekażą dla Franciszka Foremnego z Głogoczowa oraz Mateusza Chrobaka z Sułkowic.

7 lutego 

Ponad 55 tys. zł na pomoc chłopcom 

Jak informują organizatorzy: "55 734,56 zł to kwota, którą na ten moment zebraliśmy dla Frania Foremnego z Głogoczowa i Mateusza Chrobaka z Sułkowic podczas tegorocznej imprezy!"

Ostateczną kwotę poznamy 5 marca, bowiem organizatorzy czekają jeszcze na zbiórkę, która odbędzie się podczas Biegu Tropem Wilczym oraz spektaklu Grupy Misterium.

Powiązane tematy

Komentarze (2)

Zobacz więcej

Myślenice. Teatr Ognia na płycie Rynku
Myślenice 5

Myślenice. Teatr Ognia na płycie Rynku

Teatr Ognia Tesserakt z Bielska-Białej po raz trzeci pojawił się w Myślenicach. Artyści zaprezentowali bogaty taniec iskier, pirotechnikę i masę efektów   T...