Media

Znowu to zrobili! Dziennikarze Miasto-info.pl wyróżnieni w kolejnym ogólnopolskim konkursie dla mediów lokalnych

Znowu to zrobili! Dziennikarze Miasto-info.pl wyróżnieni w kolejnym ogólnopolskim konkursie dla mediów lokalnych

Tydzień temu Patrycja Koprzak i Piotr Jagniewski otrzymali nagrodę za wywiad roku, a portal miasto-info.pl znalazł się w top 5 najlepszych serwisów informacyjnych w konkursie Local e-Journalism Awards 2022.

W piątek 17 marca ten sam duet wspólnie z Pawłem Mierzejewskim odebrał wyróżnienia w kolejnych trzech kategoriach; za wywiad, fotografię i portal. Tym razem w konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2022.

 

Gala Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2022 odbyła się w piątek 17 marca w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Podczas niej jury przyznało nagrody w dziesięciu kategoriach.

Dziennikarze Miasto-info.pl odebrali wyróżnienia w kategoriach wywiad, za nagrodzoną tydzień temu rozmowę z Piotrem Marcem pt. „Wszyscy jesteśmy z małych miast”, następnie za fotografię reportażową pt. „Nowi w lesie” oraz za całokształt pracy i tworzony przez nich portal oraz magazyn papierowy. 

Tydzień temu nasi dziennikarze wygrali konkurs Local e-Journalism Awards 2022 w kat. PUBLICYSTYKA za wywiad z Piotrem Marcem pt. "Wszyscy jesteśmy z małych miast". Ponadto wg. Jury tego konkursu portal miasto-info.pl znalazł się wśród 5 najlepszych mediów lokalnych w Polsce.

To zwieńczenie kilkunastu lat pracy naszego zespołu. Dziękujemy wszystkim współpracownikom za pasję, profesjonalizm i pomoc jaką od Was otrzymujemy.

Czytelnikom za obecność, poświęcony czas na śledzenie naszych materiałów, wszelkie uwagi, zaufanie, opinie i sugestie, które pomagają nam doskonalić swój warsztat i dostarczać Wam jeszcze lepszych treści. 

Mamy nadzieję, że będziecie kontynuować swoją przygodę z Miasto-info.pl jako swoim wiarygodnym źródłem informacji.

 

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 18 mar 2023

  Nie wiem czy koncern medialny , Orlen, będzie zadowolony.

  20 5 Odpowiedz
 • mirek@ 18 mar 2023

  Szacunek ! Na co dzień się o tym nie myśli ale ktoś musi to wszystko zrobić żebyśmy sobie mogli pokomentować 👏👏👏

  22 3 Odpowiedz
 • 18 mar 2023

  No I gitara ! Gratulacje ! PS: ino mi Moich chamskich komentarzy nie kasowac !!!

  17 1 Odpowiedz
 • 19 mar 2023

  Gratulacje i szacunek dla Waszej pracy!
  Jak tak dalej pójdzie, to blask Waszych gwiazd jest w stanie przyćmić nawet pcimskie słońce (Chodzi mi o promowanie powiatu, a nie o Obajtkowe przekręty).
  No i marzy mi się, aby Samuel Rodrigo Pereira przyszedł do Was na praktykę...

  10 10 Odpowiedz

Zobacz więcej