Myślenice

Myślenice. Przedstawiciele Fundacji ECPU Polska Łowcy Pedofilii dokonali zatrzymania obywatelskiego na 41-latku

Myślenice. Przedstawiciele Fundacji ECPU Polska Łowcy Pedofilii dokonali zatrzymania obywatelskiego na 41-latku
Fot. Fundacja ECPU Polska

Przedstawiciele Fundacji ECPU Polska Łowcy Pedofilii przy współpracy z myślenicką policją na jednej z ulic miasta dokonali zatrzymania obywatelskiego na 41-latku z Myślenic

 

Jak w mediach społecznościowych donosi Fundacja ECPU Polska; na jednej z ulic Myślenic udało im się doprowadzić do zatrzymania 41-letniego mieszkańca tego miasta.

„Rozmowa była mocno utrudniona, z uwagi na fakt jego znacznego upojenia alkoholowego. Jednak sytuacja ta poza tym, że znacząco opóźniła naszą realizację (tym samym przyczyniając się do tego, że w tym dniu były tylko dwa z zaplanowanych trzech ujęć) nie zmieniła nic w sytuacji podejrzanego” – piszą łowcy pedofilii.

Mężczyzna został oddany do dyspozycji funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP Myślenice. Trafił do policyjnej izby zatrzymań, „a kolejno do lokalnej prokuratury, gdzie w oparciu o zebrany i zabezpieczony materiał postawiono mu zarzut popełnienia przestępstwa z art. 200 kk.  Zastosowano wobec niego dozór policyjny”. Na wolności będzie oczekiwał na rozprawę sądową.

Powiązane tematy

Komentarze (11)

 • 28 kwi 2023

  Nikogo nie bronię, ale nie jest spoko, że goście ubrani jak policja zamaskowani, z pałami z mam nadzieję atrapą broni łażą po mieście, i upubliczniają czyiś wizerunek bez wyroku sądu. Prawo jest takie samo dla wszystkich.

  61 4 Odpowiedz
 • 30 kwi 2023

  Czy to jest państwo prawa czy dziki zachód? Można od tak przebrać się za siły specjalne i łapać ludzi?

  36 Odpowiedz
 • 29 kwi 2023

  Dokładnie tak, mają dowody - oddają policji i tyle. Policja dokonuje zatrzymania.

  32 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 kwi 2023

  ten co prowadzi to Pseudo wykładowca oszust z wyrokiem skazującym o przywłaszczenie sobie kasy w Gorlicach nazywa sie Jarosław Rozpłoch….ki przywłaszczenie 73tyś https://m.youtube.com/watch?v=Ue-HLeof9os&pp=ygUYamFyb3PFgmF3IHJvenDFgm9jaG93c2tp

  18 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 maj 2023

  Krzysztof Dymkowski łowca tych zwyrodnialców był w Myślenicach i złapał gościa w passacie ale Tych "Mundurowych" to nie znam. To taka sama jednostka jak straż miejska??

  11 1 Odpowiedz

Zobacz więcej