Myślenice

Myślenice. Komendant policji ma nowego zastępcę. Został nim Dominik Jurczak

Myślenice. Komendant policji ma nowego zastępcę. Został nim Dominik Jurczak
Fot. KPP Myślenice

Podinspektor Dominik Jurczak został pierwszy zastępcą komendanta powiatowego policji w Myślenicach

 

Inspektor Maciej Kubiak, obecny komendant powiatowy policji w Myślenicach, w poniedziałek 15 maja oficjalnie wprowadził na nowe stanowisko swojego zastępcę i wręczył mu rozkaz personalny komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie o powołaniu na stanowisko.

Podinspektor Dominik Jurczak w policji służy od 1995 roku. Rozpoczynał w kompanii pogotowia policyjnego i patrolowania komendy rejonowej policji Kraków – centrum. W 1999 trafił do komendy miejskiej policji w Krakowie, gdzie pracował w sztabie. Od 2000 r. służbę pełnił w komendzie wojewódzkiej policji w Krakowie. Najpierw w wydziale dochodzeniowo- śledczym, a od 2007 r. w wydziale prewencji. Dominik Jurczak od 1 lutego 2023 r. pełnił obowiązki I zastępcy komendanta powiatowego policji w Myślenicach.

W myślenickiej komendzie bezpośrednio nadzoruje wydział prewencji, wydział ruchu drogowego, komisariat policji w Dobczycach, posterunek policji w Sułkowicach.

Komentarze

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...