Lifestyle

DeLonghi czy Zelmer - porównujemy czajniki obu marek

DeLonghi czy Zelmer - porównujemy czajniki obu marek

Planujesz wymienić czajnik elektryczny? Wybierz taki, który doskonale będzie prezentował się na kuchennym blacie. To niepozorne urządzenie może być prawdziwą ozdobą wnętrza, uwypuklając jego wyjątkowy charakter. Wśród wielu producentów zwróć uwagę na sprzęty DeLonghi i Zelmer. Zobacz, która marka będzie lepszym zakupem!

Jak wybrać czajnik elektryczny?

Czajniki elektryczne mogą wydawać się prostymi urządzeniami, które działają na podobnej zasadzie. To prawda - jednak kluczem do wyboru najlepszego modelu jest zwrócenie uwagi na detale. Bardziej zaawansowane modele odznaczają się większą mocą grzałki, wygodniejszym użytkowaniem i zachwycającym designem. Co więcej, możesz zdecydować się na sprzęt z funkcją regulacji temperatury, która przyda się przy zaparzaniu herbat ziołowych różnego rodzaju. Nie powinieneś więc ignorować specyfikacji technicznej, skupiając się głównie na wyglądzie.

Jakie parametry są najważniejsze? Przede wszystkim:

  • moc;

  • pojemność;

  • system filtrów;

  • łatwe sterowanie;

  • obrotowa podstawa;

  • dodatkowe funkcje - np. regulacji temperatury;

  • zabezpieczenia;

  • aspekty wizualne.

Czym się różnią marki Zelmer i DeLonghi? Sprzęty obu producentów zdobywają świetne recenzje użytkowników. Zadowoleni kupujący chętnie chwalą urządzenia, które dobrze sprawdzają się w praktyce. Jest jednak między nimi trochę różnic. Najważniejszą jest z pewnością cena. Modele marki Zelmer są zdecydowanie tańsze niż te firmowane przez DeLonghi. Zelmer ma też większą różnorodność cenową sprzętów - możesz zdecydować się zarówno na czajnik za mniej niż 100 zł, jak i taki za ponad 200 zł. W przypadku DeLonghi ceny są stosunkowo wysokie jak na tego rodzaju sprzęt - ok. 200-300 zł.

Za co trzeba tyle zapłacić? Przede wszystkim za świetne wzornictwo. Obok czajników DeLonghi nie można przejść obojętnie - są prawdziwą ozdobą kuchennego blatu. W zależności od modelu, nawiązują do stylistyki różnego typu - znajdziesz tu kolorowe modele retro, jak również czarne i białe nowoczesne bryły, idealnie wpisujące się do industrialnych wnętrz. Mając taki sprzęt na widoku, możesz poczuć się jak we włoskiej kawiarni lub amerykańskim, stylizowanym filmie.

Inaczej jest z marką Zelmer - tutaj tym, co wysuwa się na pierwszy plan, jest wygodna i funkcjonalność. Wśród modeli znajdziesz także takie z przezroczystym dzbankiem, który jest podświetlany w trakcie gotowania wody. Możesz też zdecydować się na nowoczesne modele w różnych kolorach. Zaletą urządzeń Zelmer jest komfort użytkowania, szereg zabezpieczeń i możliwość dopasowania modelu do stylistyki wnętrza oraz budżetu.

Zelmer czy DeLonghi - którą markę wybrać?

Każdy z producentów ma w swojej ofercie warte uwagi sprzęty. Gdy chcesz wymienić czajnik elektryczny, przeanalizuj poszczególne modele, porównując parametry i cenę. W ten sposób znacznie łatwiej określisz, czego naprawdę szukasz.

Jeśli zależy ci na wygodnym w codziennym użytkowaniu sprzęcie, który kupisz w dobrej cenie - sprawdź markę Zelmer. Spodoba ci się na pewno ZELMER ZCK7921G z efektownym podświetleniem lub ZELMER ZCK8026 ze szklanym dzbankiem. Chcesz, by czajnik był prawdziwą ozdobą wnętrza? Zobacz, co proponuje DeLonghi! Zachwyci cię kolorowy model DELONGHI KBOC 2001.Y Icona Capital lub intrygujący DELONGHI Ballerina KBD2001.W - nazwa jest nieprzypadkowa - czajnik wygląda jak spódnica baletnicy!

Sprawdź najlepsze czajniki elektryczne w sklepie MediaMarkt i pokochaj modele DeLonghi i Zelmer. W podjęciu decyzji zakupowej mogą ci pomóc recenzje użytkowników, którzy zwracają uwagę na różne aspekty omawianych urządzeń!

Zobacz więcej

Ile kosztuje dobry zegarek?
Lifestyle 0

Ile kosztuje dobry zegarek?

Cena zegarka zależna jest od zróżnicowanych i licznych czynników, składających się na finalny produkt. Zależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania wobec czas...