Kolarstwo

Stanowisko V-Max Moto podczas Extreme Jam 2023 Myślenice - Zarabie

Stanowisko V-Max Moto podczas Extreme Jam 2023 Myślenice - Zarabie

Darmowy przegląd rowerów, wycieczki rowerami elektrycznymi, 15 rowerów testowych i rozmowy z pasjonatami dwóch kółek.

Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska V-MAX MOTO moto&bike shop podczas tegorocznego festiwalu sportów ekstremalnych EXTREME JAM, który odbędzie się w dniach 21-23.07 w Myślenicach na Zarabiu (teren plaży trawiastej oraz góra Chełm)

Dopełniając szeroki wachlarz atrakcji festiwalu, zorganizowaliśmy dla Państwa w Myślenicach możliwość skorzystania z:
- darmowych testów rowerów Mondraker oraz Octan One,
- darmowego przeglądu roweru każdego typu,
- dwugodzinnych wycieczek E-BIKE z przewodnikiem,
- wypożyczenia E-BIKE,
- zakupu części i akcesoriów topowych producentów, dostępnych na naszym stoisku.

Darmowy przegląd rowerowy, testy i rozmowy z pasjonatami

Czeka na Was 15 rowerów testowych i pasjonaci dwóch kółek. Jeśli chcesz przetestować nasze rowery lub porozmawiać o tym co w trawie piszczy - wpadaj do naszego namiotu. 

Środek sezonu to świetny moment, aby sprawdzić, czy z Twoim rowerem wszystko OK. Kilometry lecą, a do zimy jeszcze daleko, zapraszamy więc na całkowicie darmowy przegląd twojego sprzętu.

Wycieczki rowerami elektrycznymi w Myślenicach

To nowość w naszej ofercie. Korzystając ze znajomości okolicznych tras, zapewniamy maksimum wrażeń dla każdego uczestnika wypadu. Do dyspozycji mamy osiem E-Bików topowej marki MONDRAKER! Nasi instruktorzy to pasjonaci gór, rowerów i wszystkiego co związane z dobrą zabawą.

Przygotowaliśmy trzy wycieczki każdego dnia zawodów, o trzech różnych poziomach trudności: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.

Koszt dwugodzinnego wypadu to jedyne 99zł, a dochód w całości zostanie przeznaczony na wsparcie dla zawodników teamu V-MAX MOTO.

Chcesz zobaczyć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie? Nie ma lepszej opcji niż e-bike, wypożycz rower i zobacz to z bliska.

Na naszym stoisku znajdziesz wszystko co może zepsuć się podczas zawodów, dętki, opony, klocki, tarcze, napędy... nie zabraknie też odzieży, ochraniaczy i akcesoriów rowerowych.

Chętnych do udziału w testach oraz wycieczkach zapraszamy do kontaktu e-mail: rowery@vmaxmoto.pl lub za pośrednictwem naszych social mediów; Facebook: V-MAX MOTO, Instagram: VMAXMOTOPL

Wszystkich Państwa zapraszamy również do skorzystania z oferty naszego SKLEPU oraz SERWISU stacjonarnego:

V-MAX MOTO Moto&Bike Shop
Ul. Słowackiego 98
32-400 Myślenice
☎️ Motocykle 889-633-896
☎️ Rowery 883-173-509

Oferujemy największy wybór pojazdów, części i akcesoriów rowerowych oraz motocyklowych w tej części Polski. Reprezentujemy największych świtowych dostawców: FOX, SCOTT, LEATT, ALPINESTARS, TROY LEE DESIGN, TRIPOUT, FOOG, SHIMANO, BOSCH, SRAM, MAXXIS, MONDRAKER, OCTAN ONE, CANNONDALE, GT, MOTOREX, MOTUL, IPONE, METZELER, MICHELIN, MRF oraz dziesiątki innych producentów.

Już niebawem wszystkie nasze produkty dostępne również na: www.vmaxmoto.pl

Do zobaczenia na miejscu podczas tegorocznego festiwalu sportów ekstremalnych EXTREME JAM w Myślenicach.

Powiązane tematy

Zobacz więcej

Dobczyce. Kolarze przejechali przez miasto
Kolarstwo 0

Dobczyce. Kolarze przejechali przez miasto

W ramach 7 edycji Małopolska Majka Days kolarze rywalizowali na trasach prowadzących po okolicznych wzniesieniach Pogórza Wielickiego na trzech dystansach  ...

Myślenice. Szachiści rywalizowali na Rynku
Szachy 0

Myślenice. Szachiści rywalizowali na Rynku

Pasjonaci szachów mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas XV Spotkań Szachowych na myślenickim Rynku   Do zmagań w tegorocznej edycji turnieju stanęło 21...