Tokarnia. OSP ma nowy samochód. Tak wyglądało uroczyste przekazanie pojazdu
Samochód lekki rozpoznawczo-ratowniczy sprawdza się podczas akcji prowadzonych na terenach górzystych, gdzie dojazd ciężkiego sprzętu może być utrudniony
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach st. bryg. Sławomir Kaganek wziął udział w uroczystym apelu, podczas którego dokonano poświęcenia oraz przekazania do użytku nowego samochodu ratowniczego SLRR. Ten trafił w ręce druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tokarni.
Uroczystość miała miejsce w niedzielę 23 lipca. Rozpoczęła się mszą w kościele parafialnym Matki Bożej Śnieżnej w Tokarni.
„Samochód lekki rozpoznawczo-ratowniczy sprawdza się podczas akcji prowadzonych na terenach górzystych, gdzie dojazd ciężkiego sprzętu może być utrudniony. Przekazany pojazd z pewnością będzie dobrze służył druhnom i druhom OSP Tokarnia” – mówi asp. Bartłomiej Bednarz, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Myślenicach.
Podobają Ci się nasze artykuły?
Dzięki Twojemu wsparciu możemy poruszać tematy, które są istotne dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Zabierz nas na wirtualną kawę – nawet najmniejszy gest ma znaczenie.