Fitness

Brakuje motywacji, pasji? Tu rozbudzisz ją Ty i Twoje dziecko w najlepszym klubie sportowym w okolicy. Lady Fitness zaczyna nabory!

Brakuje motywacji, pasji? Tu rozbudzisz ją Ty i Twoje dziecko w najlepszym klubie sportowym w okolicy. Lady Fitness zaczyna nabory!

Brakuje motywacji, pasji? Tu rozbudzisz ją Ty i Twoje dziecko podczas tygodnia otwartego w najlepszym klubie sportowym w okolicy. Lady Fitness zaczyna nabory!

Końcem sierpnia i początkiem września ruszają zapisy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na zajęcia od amatora do zaawansowanego już od 3 roku życia.

 

Placówka nie jest szkołą tańca, ale profesjonalnym klubem sportowym, w którym pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach, można spróbować sił w różnych stylach tańca, gimnastyki, akrobatyki, akrobatyki powietrznej (aerial silk i aerial hoop czyli wiszące szarfy, koła cyrkowe, trapez), fitnessu sportowego czy nawet kulturystyki, oraz cheerleadingu

Co będzie się działo we wrześniu?

Do tej pory Akademia Lady Fitness, nie tylko okrzyknięta była jako gość programu Dzień Dobry TVN "Kuźnią Talentów", zważając na niesamowite osiągnięcia podopiecznych (co roku zdobywają tytuły Mistrzów Polski, a nawet na swoim koncie posiadają podopiecznych w kadrze kraju i Mistrzów Świata!), ale występowali w wywiadach radiowych, znaleźli się w popularnych artykułach portali internetowych, nagradzani byli wyróżnieniami przez lokalne władze, czy w plebiscycie sportowym tytułem "Drużyną Dekady" i "Trenerem Dekady".

Lady Fitness nie jest jednak przeznaczony tylko dla płci pięknej, bo są tam także zajęcia dla chłopców. Klub organizuje i wspiera różnego rodzaju eventy, akcje charytatywne i lokalne atrakcje.

Kadrę trenerską stanowią najlepsi z najlepszych, czyli sędziowie, absolwenci akademii sportowych w kraju i za granicą z wykształceniem pedagogicznym, zawodnicy posiadający tytuły Mistrzów kraju i świata. Ale to nie wszystko- w tym sezonie dochodzą dodatkowi ambitni instruktorzy i szkoleniowcy wspomagający m.in. specjaliści od akrobatyki scenicznej, trenerzy osobiści będący zawodnikami sportów sylwetkowych do zajęć dla rodziców i/lub rodziców i dzieci. Na warsztaty, półkolonie czy obozy sportowe zapraszani są i planowani także goście Mam Talent, absolwenci i stypendyści szkół tańca, reprezentanci kraju Związków Sportowych.

W stałym rozkładzie klubu znaleźć można było do tej pory: zajęcia taneczne, gimnastyczne dla dzieci od 3 roku życia aż po młodzież, zajęcia dla chłopców z akrobatyki i kalisteniki, zajęcia z różnych form łączących nowoczesne formy gimnastyki z tańcem sportowym, cheerleading sportowy, fitness gimnastyczny, akrobatykę od 6 roku życia, aerial hoop i aerial silk (akrobatyka powietrzna), cheerleading sportowy, oraz zajęcia w małych grupach i indywidualne dla kobiet.

 

Co nowego jeszcze w Myślenicach?

Na stronie internetowej www.ladyacademy.szkola.pro oraz facebooku i inastagramie (a teraz także tik-toku) znajdziecie więcej szczegółów i formularze zgłoszeniowe na pierwszy tydzień otwarty - zapisy są obowiązkowe. Po pierwszym tygodniu próbnym nowym klubowiczom trenerzy pomogą w odpowiednim doborze do grupy.

* Powstaną nowe grupy m.in taniec współczesny, a do zajęć z wiszącymi szarfami i kołami cyrkowymi dołączy POLE DANCE dla chętnych

* POŁĄCZENIE gimnastyki i elementów SI! (pierwsze w okolicy) dla dzieci 3-5 lat elementy integracji sensorycznej w treningu taneczno-gimnastycznym, co niezwykle pozytywnie wpływa nie tylko na holistyczny rozwój i funkcje poznawcze dzieci poprzez zabawę, sport i precyzję ruchów.

* Zupełną NOWOŚCIĄ jest włączenie w trening bungee-fit-kid - wiszące uprzęże pochodzące ze Stanów Zjednoczonych i Azji, gdzie pracuje całe ciało, wzmacniane są mięśnie głębokie i wypracowujemy gorset mięśniowy oraz specjalne buty na sprężynach do skakania tzw. Kangoo-jumps – dzięki temu poprawia się napięcie całego ciała i tonus mięśniowy przy rewelacyjnej zabawie – przez to autorskie i nowatorskie podejście na kształtowanie zdolności motorycznych u tancerzy, gimnastyczek i akrobatek, jednocześnie bardzo atrakcyjne dla uczestników.

* Dla stałych klubowiczów czekać będą rabaty i w zależności od grupy karty lojalnościowe, które dają możliwość dodatkowych treningów ze zniżkami lub dla zaawansowanych bardzo korzystnych możliwości udziału w wyjazdach, szkoleniach i warsztatach. Dobrym przykładem wakacyjnych zajęć były warsztaty i obozy z finalistami Mam Talent i medalistami kadry Polski, a także ciekawe półkolonie sportowe ze wsparciem programowym Ministerstwa Sportu, wraz z wycieczkami.

* Do grafiku zajęć dla Pań dołącza Full-Lady-Workout, czyli specjalnie dobrane ćwiczenia modelujące, poprawiające kondycję, samopoczucie i wygląd z trenerem Dawidem – zawodnikiem sportów sylwetkowych - na jego zajęcia oraz indywidualne/ w małych grupach można będzie umawiać się już od września po zapisach.

Klub organizuje także ciekawe wydarzenia, turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe dla swoich podopiecznych. Grupy turniejowe mają możliwość wyjazdów na zawody i przeżywania wspólnie niezapomnianych emocji. Nie ma tu miejsca na nudę! Przy wielkiej pasji i zaangażowaniu prowadzących, klubowicze osiągają niesamowite wyniki i zarażają się pozytywnymi postawami i sportowym duchem.

Przy tym warunki są zaskakująco atrakcyjne. Klubowicze udzielali się także, na niedawnych wydarzeniach tj. Smyk-fest , czy wsparcie wolontariackie Igrzysk Europejskich.

*Ilość osób na treningi próbne i tydzień otwarty jest ograniczona.

Zajęcia dla amatorów oraz program rozszerzony jest możliwy dzięki wspieraniu młodych talentów przy współpracy z Orłami Sportu - realizuje się "Fitness dla każdego", "Ucz się od Mistrza".

 

 

 

Powiązane tematy

Zobacz więcej