Społeczeństwo

Myślenice. Zlot samochodów grupy Vag Małopolska i premiera filmu „Heritage”

Myślenice. Zlot samochodów grupy Vag Małopolska i premiera filmu „Heritage”
Fot. Piotr Jagniewski

W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyła się nietypowa prezentacja. Tym razem dotyczyła zbiorów… samochodów. "To nasze pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie" - mówił Piotr Szewczyk, dyrektor MOKiS

 

Wewnątrz MOKiS oraz na otaczającym budynek terenie przez całą sobotę można było oglądać kilkadziesiąt samochodów skupionych wokół grupy VagMałopolska.pl.

O godz. 18 odbyła się kinowa premiera filmu „VFM23 Vagmalopolska Heritage”. Wydarzenie skupiło fanów motoryzacji oraz firmy zajmujące się detailingiem i działające w branży motoryzacyjnej.

- Zauroczyłem się tym klimatem. Przyznaje, że to było dotąd nieznane mi środowisko i jestem zaskoczony pasją, jaką mają jego przedstawiciele. To pokazuje, że pasja może łączyć ludzi, a ośrodek kultury może stać się platformą wymiany różnych doświadczeń i pasji. To nasze pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie - mówił Piotr Szewczyk, dyrektor MOKiS.

 

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...