Badminton

Myślenice. Otwarte Mistrzostwa w Badmintonie. Wysokie miejsca zawodników TKKF Uklejna

Myślenice. Otwarte Mistrzostwa w Badmintonie. Wysokie miejsca zawodników TKKF Uklejna

Podczas Otwartych Mistrzostw w Badmintonie rozegranych w myślenickiej hali na Zarabiu wysokie miejsca zajęli reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice

 

W hali widowiskowo sportowej na Zarabiu w Myślenicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Myślenice w Badmintonie. W zawodach wystartowało 97 zawodników z całej Polski oraz zawodników z Indii, Korei, Japonii, Ukrainy, Francji.

Łącznie rozegrano ponad 200 meczów w 12 kategoriach. Rywalizacja trwała ponad 14 godzin. Mecze rozgrywane były na specjalnych matach-kortach badmintonowych.

 

Reprezentanci sekcji badmintona TKKF UKLEJNA Myślenice oraz drużyny I ligi TKKF UKLEJNA Myślenice zajęli następujące miejsca: Tomasz Matoga I miejsce singiel mężczyzn open, II miejsce Mateusz Pietruszka, III miejsce Michał Chmielarczyk oraz Krzysztof Glijer. Tomasz Proszek I miejsce singiel mężczyzn A. Marek Tondera I miejsce singiel mężczyzn 50+. Anna Kocimska I miejsce singiel kobiet open, II Julia Pajek, III Katarzyna Szafraniec. Mateusz Pietruszka i Krzysztof Glijer I miesjce debel mężczyzn open, III miejsce Tomasz Matoga w parze z Bogdanem Matogą. Marek Tondera w parze z Jarosłwem Górskim (Gorlice) III miejsce debel mężczyzn amator.

Dorota Gofroń w parze z Dorotą Hodurek III miejsce debel kobiet amator. Julia Pajek w parze z Joanną Fidos (Orlicz Suchedniów) I miejsce debel kobiet open, II miejsce Anna Kocimska w parze z Karoliną Jelińską (Warszawa) , III miejsce Agata Kornacka w parze z Martą Downarowicz (Trzebinia). Pietruszka Pajek I miejsce mikst open, II miejsce Krzysztof Glijer w parze z Joanną Fidos (Orlicz Suchedniów), III Tomasz Matoga w parze ze Stefanią Stefańczyk (Kielce) oraz Anna Kocimska w parze z Michałem Gąską (Warszawa). Marek Tondera w parze z Małgorzatą Płachtą III miejsce mikst amator.

Organizatorem turnieju był TKKF UKLEJNA MYŚLENICE. Pełne wyniki obejrzeć można na stronie.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Myślenice. 11 memoriał Adama Pulchnego
Badminton 0

Myślenice. 11 memoriał Adama Pulchnego

W hali sportowej przy ZS im. A. Średniawskiego odbył się XI Memoriał im. Adama Pulchnego Turniej upamiętnia postać społecznika, wieloletniego prezesa TKKF, k...