Kultura

Małgorzata Miszczak nową wicedyrektorką MOKiS. Zastąpiła Natalię Nowacką

Małgorzata Miszczak nową wicedyrektorką MOKiS. Zastąpiła Natalię Nowacką
Fot. Piotr Jagniewski

Na to stanowisko powołał ją dyrektor MOKiS Piotr Szewczyk. Małgorzata Miszczak zajmie miejsce Natalii Nowackiej, która we wrześniu stanęła na czele Ośrodka Kultury w Niepołomicach

 

Jak pisaliśmy we wrześniu; po 4 latach z funkcji wicedyrektorki Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu zrezygnowała Natalia Nowacka, która rozpoczęła pracę na stanowisku dyrektora Centrum Kultury w Niepołomicach. Jej miejsce zajmie Małgorzata Miszczak.

- Cieszę się, że Pani Małgorzata przyjęła moją propozycję, a burmistrz miasto i gmina Myślenice Pan Jarosław Szlachetka zaopiniował przedstawioną przeze mnie kandydatkę pozytywnie. Współpracuje z Panią Małgorzatą Miszczak już wiele lat i jestem pewien, że nasze wspólne działania wpłyną korzystnie na kulturę, sztukę i rekreację w całym regionie – w mediach społecznościowych czytamy wypowiedź dyrektora MOKiS Piotra Szewczyka.

Z postu dowiadujemy się, że Małgorzata Miszczak to mgr zarządzania, specjalista ds. komunikacji interpersonalnej oraz rozwoju osobistego. Absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pedagogiki Przedsiębiorczości na Akademii Krakowskiej oraz Coach Godzenia życia zawodowego i rodzinnego. Obecnie jest w trakcie certyfikacj JMT Maxwell Leadership Polska.

Od lutego 2023 związana zawodowo z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Animatorka i edukatorka. Na co dzień podejmuje się inicjatyw kulturotwórczych i animacyjnych. To również fundatorka Fundacji Owocna.

Przez niemal 6 lat pracowała w lokalnej telewizji Myślenice iTV. Jej ostatni materiał to dokument pt. „Pół wieku zatopionej parafii” . „To mój ostatni materiał jako pracownika telewizji i wiem, że na tę historię warto było czekać 5,5 roku, bo jak żadna inna zasługuje, aby ocalić ją od zapomnienia” – mówiła podczas jego premiery w 2022 roku.

Powiązane tematy

Komentarze (2)

 • 5 paź 2023

  "Niezależna" pracownica iTVPiS Myślenice, u człowieka który zaraz po wyborach zmienił barwy z których zawsze startował. Myślenice w pigułce.

  Cóż powiedzieć, oby po najbliższych i kolejnych samorządowych wyborach zmieniło się w kraju wszystko.

  24 2 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 5 paź 2023

  Władza się zmieni a telewizja dalej będzie ja obsługiwać…

  15 Odpowiedz

Zobacz więcej