Sport

Klub Gymelite. Tutaj wykuwa się talenty. Od 7 lat trenują z pasją w Myślenicach

Klub Gymelite. Tutaj wykuwa się talenty. Od 7 lat trenują z pasją w Myślenicach

W Myślenicach działają od 7 lat. Przez ten czas Klub Gymelite stał się kuźnią talentów, przyciągając pasjonatów sportów walki z różnych grup wiekowych. Trenują tu prawdziwi mistrzowie, a ich osiągnięcia mówią same za siebie

 

Walki zawodników trenujących w Klubie Gymelite przy ul. Słowackiego 79 A, można było oglądać m.in. na antenie TVP Sport. Jednym z nich jest Michał Dawiec – Mistrz Polski (67 kg w 2022 r.), Mistrz Małopolski (67 kg  w 2022 r.), brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski (67 kg w 2023 r).

Podobnie jak trenujący w Gymelite Michał Hir - dwukrotny Wicemistrz Małopolski w boksie, Wicemistrz Polski Południowej w MMA i wielokrotny medalista w grapplingu, posiada imponujący bilans walk 4:2 w półzawodowym MMA.

Wśród reprezentantów Gym Elite należy zaliczyć również Nikodema Hajduka - Mistrza Małopolski w boksie olimpijskim, który w kat. 75 kg stoczył 7 walk z których wygrał 5.

Z kolei Hubert Martuszewski, to najlepszy junior na grand prix Wieliczka w kat. wagowej 54 kg, Mistrz Małopolski w wadze 51 kg oraz wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski. 

Piotr Snopkowski, trener boksu: Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych zawodników, którzy odnoszą sukcesy na licznych grand prix w boksie. Dzięki indywidualnemu podejściu i profesjonalnemu podejściu, młodzi adepci sztuk walki rozwijają się nie tylko sportowo, ale również mentalnie.

Grzegorz Ciślik, trener boksu: W Klubie Gymelite każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalne sekcje dla dzieci i młodzieży, zróżnicowane grupy dla dorosłych o różnym stopniu zaawansowania - u nas każdy może odkryć swoje możliwości i pokonać własne granice - dodaje Grzegorz Ciślik.

Klubowi trenerzy Piotr Snopkowski i Grzegorz Ciślik to prawdziwi eksperci w dziedzinie sportów walki. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i wiedzy klasy mistrzowskiej, trenujący w Gymelite zawodnicy, rozwijają swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

Nie ważne, czy jesteś początkującym czy doświadczonym zawodnikiem, nasza sala treningowa jest otwarta dla wszystkich! Dołącz do naszej pasjonującej społeczności sportowej i zdobądź nowe umiejętności.

Boks to nie tylko sport, to również szkoła życia

Jak podkreślają trenerzy; boks to nie tylko sport, to również szkoła życia. Oto 10 zalet, jakie płyną z uprawiania tego fascynującego sportu:

1. Poprawa kondycji fizycznej
2. Rozwijanie umiejętności samoobrony
3. Wzmacnianie siły psychicznej i odporności na stres
4. Budowanie charakteru i dyscypliny
5. Kształtowanie sprawności umysłowej
6. Rozwijanie refleksu i szybkości
7. Zwiększanie pewności siebie
8. Budowanie zdrowego trybu życia
9. Kształtowanie postawy fair play i szacunku
10. Integracja społeczna i nawiązywanie nowych przyjaźni

*Piotr Snopkowski, jeden z założycieli klubu Gymelite: Boks to dynamiczny sport, dostępny dla wszystkich niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. W Klubie Gymelite stawiamy na atmosferę wspierającą i przyjazną, gdzie każdy może rozwijać swoje umiejętności bez obaw.

Specjalne sekcje dla różnych grup wiekowych oraz zróżnicowane grupy dla dorosłych umożliwiają dostosowanie treningów do indywidualnych potrzeb. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników, organizując sparingi w zupełnie osobny dzień, co pozwala skupić się na doskonaleniu techniki i poprawie kondycji fizycznej bez presji.

Dołącz do nas i odkryj, że boks to nie tylko sport, to również pasja, zdrowie i radość z aktywności fizycznej!

W Klubie Gymelite oprócz treningów, cyklicznie organizowane są spotkania z utytułowanymi olimpijczykami. To okazja dla trenujących tu zawodników do zdobycia cennego doświadczenia i na czerpanie inspiracji od prawdziwych mistrzów.

 

 

Boks, kickboxing, MMA i savbor

W klubie Gymelite można trenować:

BOKS

Jeden z najstarszych i najbardziej legendarnych sportów, istniejący już od czasów starożytnych.

Jest to także wspaniały sposób spędzania wolnego czasu, rozwijający nie tylko ciało, lecz także i umysł.

Polepsza on naszą kondycję fizyczną, siłę, szybkość, wytrzymałość, a także wzmacnia charakter ucząc nas nieustępliwości, wytrwałości odwagi i szacunku dla innych

KICK-BOXING/K1

K-1 to formuła walki łącząca najlepsze cechy wszystkich uderzanych sportów walki.

Techniki bokserskie, efektowne kopnięcia oraz uderzenia kolanem zapożyczone z boksu tajskiego sprawiają, że K-1 jest najbardziej widowiskowym sportem walki na świecie.

Formuła ta powstała w 1993 roku w Japonii aby wyłonić najlepszego na świecie zawodnika z pośród wszystkich uderzanych styli walki. Do dziś co roku organizowane są turnieje o miano najlepszego zawodnika K-1.

MMA

Dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą we wszystkich płaszczyznach ( stójka, zapasy , parter).

Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka poważnych kontuzji.

Savbor

SAVBOR to nowoczesny i bardzo skuteczny system walki i samoobrony ulicznej oraz strzelań bojowych stosowanych w taktyce sił specjalnych. Program obejmuje walkę wręcz, walkę kijem, nożem a także wojskowy program S.E.R.E. Z naszych doświadczeń od wielu lat korzysta wojsko, policja i osoby cywilne. Z nami nauczysz się w sposób bezpieczny walczyć oraz bronić siebie i swoich bliskich.

Treningi Personalne

Chcesz trenować indywidualnie? Dni i godziny treningów Ci nie odpowiadają? Brak Ci motywacji? Treningi grupowe to dla Ciebie za mało?

Treningi indywidualne są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich na treningi indywidualne oraz w kameralnych, maksymalnie czteroosobowych grupach. Zapraszamy również zawodników przygotowujących się do startów oraz zawodników MMA w celu poprawienia swojej „stójki”.

„Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie. W Klubie Gymelite znajdziesz nie tylko świetnych trenerów, ale przede wszystkim wspólnotę, która wspiera i inspiruje do osiągania coraz większych celów. Dołącz do nas i odkryj swoje prawdziwe możliwości”.

Klub Gymelite oferuje pełne doświadczenie bokserskie, posiadając specjalnie wyposażony ring. To właśnie na nim nasi uczestnicy mają możliwość praktykowania swoich umiejętności w realistycznych warunkach, dodając jeszcze więcej ekscytacji i autentyczności treningom. Dołącz do nas na ringu i poczuj intensywność oraz pasję boksu w pełni!

Klub Gymelite
Myślenice
ul. Słowackiego 79 A.
www.gymelite.pl
telefon: 662029659
FACEBOOK

*Piotr Snopkowski: Doktorant AWF Kraków. Swoją karierę zawodniczą rozpoczął w 1989 roku pod okiem shihan J. Dyducha. Pracował z wieloma utytułowanymi szkoleniowcami z Francji, Niemiec, Ukrainy i USA oraz trenerami kadry narodowej boksu. Czterokrotny mistrz Pucharu Polski w kick-boxingu. Dwukrotny vice mistrz Polski w kick-boxingu Brązowy medalista Mistrzostw Polski w kick-boxingu, Mistrz Małopolski w boksie, posiadacz czarnego pasa 1 DAN w kick-boxingu.

Trener personalny, doświadczony bokser, wielokrotny marartończyk. Od 2008 r. członek Zarządu Małopolskiego Związku Bokserskiego. W 2014 r. został vice prezesem Małopolskiego Związku Bokserskiego, od 2018 Prezes Małopolskiego Związku Bokserskigo. Jest również kierownikiem i trenerem sekcji bokserskiej TS Wisła Kraków. Członek Zarządu TS Wisła Kraków. Od lat współpracuje z wieloma klubami w Polsce i za granicą.

Od ponad 14 lat zajmuje się szkoleniem młodych sportowców, wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski w boksie i kick-boxingu. Jest trenerem Kadry Małopolski w Boksie. Wielokrotny organizator Międzynarodowego Turnieju o Złotą Rękawicę, organizator Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie, organizator Międzynarodowych Turnieji Grand Prix Malopolski. Sędzia zawodowych gal sportów walki, min. Fight Exclusive Night, Ladies Fight Night, MFC, Celtic Gladiator, HFO. Jest trenerem klasy mistrzowskiej i  trenerem 1 gwiazdki IBA.

Powiązane tematy

Zobacz więcej