Alarmujecie

Myślenice. Kierowca busa potrącił psa? Policja weryfikuje zgłoszenie i przegląda nagrania z monitoringu

Myślenice. Kierowca busa potrącił psa? Policja weryfikuje zgłoszenie i przegląda nagrania z monitoringu

Od wczoraj w sieci krąży post, którego autor opisuje zdarzenie, do którego miało dojść z udziałem busa na jednej z myślenickich ulic. Kierowca miał śmiertelnie potrącić psa, którego dzieci prowadziły na smyczy. Policja weryfikuje zgłoszenie i przegląda nagrania z monitoringu

 

Od wczoraj przesyłacie do nas post jednego z mieszkańców, który opisuje zdarzenie, do którego miało dojść we wtorek 9 stycznia po godz. 17 w Myślenicach. Jak sytuację opisuje internauta: kierowca srebrnego busa marki mercedes na skrzyżowaniu ul. Batorego oraz Żwirki i Wigury "wjechał na chodnik, o mało nie potrącając moich dzieci i zabił psa, którego prowadziły na smyczy".

Na facebooku zamieścił zdjęcie z monitoringu, na którym widać pojazd. Autor wpisu opisuje, że samochód jadąc od ul. Słowackiego, Żwirki i Wigury skręcił w Jagiellońską.

Rzecznika myślenickiej policji zapytaliśmy o to, czy może potwierdzić takie zdarzenie, czy policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie oraz, czy prowadzi postępowanie.

- Wczoraj po godzinie 17 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące potrącenia psa przez kierującego busem. Aktualnie prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności oraz sprawcy zdarzenia, to m.in. sprawdzenie nagrań z monitoringu miejskiego i prywatnego – informuje asp. Dawid Wietrzyk, rzecznik myślenickiej policji.

 

 

Komentarze (5)

 • 10 sty

  Policja odesłała mnie z informacją że mam czekać na telefon to co weryfikuja?

  15 6 Odpowiedz
 • 11 sty

  Teraz Jak doszło do takiego zdarzenia to szukacie pomocy u policji żeby ukarali kierowcę A jak gdzieś prowadzą swoje działania kontrolę prędkości, trzeźwosci czy wyprzedzania na przejściu to pierwszy zgłaszasz kontrolę.

  20 34 Odpowiedz
  • 11 sty

   Mało tego znam prywatnie całą masę policjantów, patrz jaki ze mnie fałszywiec... Zdemaskowałeś mnie 🤦🤦

   2 5 Odpowiedz
 • 11 sty

  mam propozycję dla osób co dają minusa dajcie komentarz bo wyjdzie że jedna i ta sama osoba daje minusy czyli autor posta

  8 17 Odpowiedz
  • 11 sty

   dałem ci minusa bo nie masz racji zachowanie kierowcy busa trzeba tępić.

   26 3 Odpowiedz

Zobacz więcej