Kultura

Małgorzata Miszczak nie jest już zastępcą dyrektora MOKiS. „Pytacie, potwierdzam zostałam odwołana ze stanowiska”

Małgorzata Miszczak nie jest już zastępcą dyrektora MOKiS. „Pytacie, potwierdzam zostałam odwołana ze stanowiska”
Fot. Piotr Jagniewski

Małgorzata Miszczak od października 2023 roku pełniąca obowiązki zastępcy dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu została odwołana 

 

Małgorzata Miszczak na stanowisku zastępcy dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w październiku 2023 roku zastąpiła Natalię Nowacką. „Cieszę się, że Pani Małgorzata przyjęła moją propozycję, a burmistrz miasto i gmina Myślenice pan Jarosław Szlachetka zaopiniował przedstawioną przeze mnie kandydatkę pozytywnie. Współpracuję z panią Małgorzatą Miszczak już wiele lat i jestem pewien, że nasze wspólne działania wpłyną korzystnie na kulturę, sztukę i rekreację w całym regionie” – o jesiennej zmianie mówił dyrektor MOKiS Pitor Szewczyk.

Jak się okazuje, cztery miesiące później Małgorzata Miszczak została odwołana ze stanowiska zastępcy dyrektora.

„Rok później.... Miejsce to samo, stanowisko to samo. Po co mi to było? Doświadczenie bezcenne. Dałam radę. Kto wie, ten wie! Dziękuje za dotychczasową współpracę wszystkim którzy znaleźli sie na mojej "dyrektorskiej" drodze. Pytacie, potwierdzam, że z dniem 6.02.2024 zostałam odwołana ze stanowiska zastępcy dyrektora MOKiSu. Wasz specjalista ds. komunikacji” – pisze na facebooku.

Obecnie w gminie prowadzone są trzy konkursy na stanowiska dyrektorów placówek kulturalnych. Dotyczą Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka, Muzeum Niepodległości i Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Powiązane tematy

Komentarze (15)

 • 10 lut

  Pewnie że ustawka. Dlaczego Basi Bylicy nie wyrzucił z urzędu ? Nawet wczoraj podczas relacji Live na fp swojej firmy - ### wygadał całą prawdę. Podczas rozmowy z klijentem( chyba zapomniał że był na żywo) powiedział jaki mają plan żeby Ostrowski nie dostał się do 2 tury muszą mieć wielu kandydatów ;) Panie Szlachetka takie plany trzyma się w zaufaniu wśród najbliższych a nie obgaduje z największymi plotkarzami.

  71 10 Odpowiedz
 • mirek@ 10 lut

  Terefere ustawka jakich mało ! Wystawią się w komitecie udającym niepis a potem dalej będą robić na szlachetkę i podnosić ręce. Ani trochę w to nie wierzę tak jak nie da się uwierzyć w bezsteonnosc itv PiS w którym ta pani pracowała. tak ci wszyscy dyrektorkowie i prezesy zatrudnione za czasów PiS powinni się oswajać z myślą o wylocie.

  62 11 Odpowiedz
 • Jacek Karwatowski 10 lut

  Łaska pisiańska na pstrym koniu jeździ

  48 8 Odpowiedz
 • 10 lut

  Pewnie nie chciała rozdawać ulotek Szlachetki. 😂😂😂

  48 12 Odpowiedz
 • 10 lut

  Nie należysz do DRUŻYNY masz prześrane.
  A tak na poważnie była to osoba która od samego początku odnalazła się na tymże stanowisku. Jak ciężkie były początki to wie tylko niewielka grupa osób z Nią współpracujących. Ale dała rady. Jako jedyna była zawsze na stanowisku, reprezentowała godnie stanowisko które piastowała.
  Pracownicy mieli wolne a ona przychodziła do pracy otworzyć MOKiS dla wydarzeń organizowanych przez firmy zewnętrzne. Była dostępna dla pracowników i potrafiła ich wysłuchać i zaradzić w problemach MOKiSowych których nigdy nie brakowało.
  Na temat Jej następcy lepiej nie będę się wypowiadał ponieważ redakcja skasowała by cały post a troszkę się nastukałem w klawisze.
  A dyrektor cóż ......... bedzie dalej przychodził do pracy a jak już przyjdzie, skonfliktowany z całym zespołem /no oprócz jednego współpracownika/ będzie zajmował się głównie organizacją swojego corocznego festiwalu folklorystycznego.
  Mam cichą tylko nadzieje że już niedługo swój cenny czas poświęci tylko festiwalowi a nie MOKiSowi. Aczkolwiek widząc jakie starania poczynia ..............

  45 10 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...