Skomielna Czarna

Skomielna Czarna. Śmiertelny wypadek na drodze powiatowej. Zginął 18-letni kierowca

Skomielna Czarna. Śmiertelny wypadek na drodze powiatowej. Zginął 18-letni kierowca
Fot. KPP Myślenice

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w Skomielnej Czarnej. Na drodze powiatowej śmierć poniósł 18-letni mężczyzna

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierowca osobowej skody, jadąc drogą powiatową w kierunku Bogdanówki na łuku drogi w lewo, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w betonowy przepust melioracyjny.

Na skutek uderzenia mężczyzna wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu. Dotychczas ustalono, że mieszkaniec gminy Pcim jechał sam, a w zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy. Do wypadku doszło w niedzielę, 18 lutego w Skomielnej Czarnej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku.

- Apelujemy do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Przypominamy o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się niestety tragicznie – mówi Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

 

Komentarze

Zobacz więcej