Judo

Hubert Strzelec z brązowym medalem w Pucharze Polski

Podczas Pucharu Polski Kadetów w Piasecznie Hubert Strzelec wygrał 4 z 5 walk w kat. -90 kg i zajął trzecie miejsce. Teraz pojedzie na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

Turniej w ramach Puchar Polski Kadetów w judo odbywał się w Piasecznie, gdzie walczono o kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych.

W turnieju wystartowało 517 zawodników ze 120 klubów z całej Polski. T.G. Sokół Myślenice reprezentował Hubert Strzelec, który rywalizował w kategorii wagowej -90 kg. Podopieczny trenera Wiktora Siłuszyka wygrał 4 z 5 walk, zdobywając brązowy medal oraz bezpośrednią kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Trzebnicy.