Myślenice

Myślenice. Pożegnanie stadionu i ostatni mecz z udziałem publiczności. Dalin przegrał z Popradem 0:4

Myślenice. Pożegnanie stadionu i ostatni mecz z udziałem publiczności. Dalin przegrał z Popradem 0:4

Kibice Dalinu Myślenice po raz ostatni mieli możliwość dopingować biało-zielonych na stadionie im. Gustawa Grochala przed jego przebudową. W ostatnim meczu z udziałem publiczności gospodarze przegrali 0:4

 

W ostatnim meczu z udziałem publiczności, który rozegrano w sobotę 23 marca piłkarze Dalinu Myślenice ulegli Popradowi Muszyna 0:4 (0:2). „Nie tak to miało wyglądać, nie tak chcieliśmy się pożegnać z publicznością na własnym stadionie…” – czytamy na facebooku klubu. 

Wstęp na spotkanie był bezpłatny, a kibice w przerwie meczu mogli złapać rzucane piłki i wymieniać je na klubowe czapeczki i koszulki.

Stadion im. Gustawa Grochala czeka gruntowna przebudowa, która kosztować będzie 30,5 mln zł (25 mln pochodzi z Programu Inwestycji Strategicznych, a pozostałą kwotę dokłada gmina Myślenice). Dwa tygodnie temu burmistrz podpisał umowę na remont stadionu. Ten ma się rozpocząć lada dzień i potrwać do połowy 2025 roku.

Inwestycja będzie zawierać m.in. nową murawę z automatycznym systemem nawadniania, bieżnię lekkoatletyczną (4 tory na prostej i 3 tory dookoła – przyp. red), dwa dodatkowe boiska treningowe ze sztuczną nawierzchnią i trybunę na 2000 miejsc z pełnym zagospodarowaniem przestrzeni pod siedziskami.

Projekt obejmuje również budowę budynku sanitarno-szatniowego z pomieszczeniami pomocniczymi i budowę wolnostojącej wiaty biletowej.

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 23 mar

  I to jest podsumowanie kluby Dalin ! Wywali się 30 mln w stadion dla drużyny która nie rokuje. Drużyny, która siedzi non-stop w tej samej lidze. Dostaje baty od większości.

  69 5 Odpowiedz
 • 23 mar

  Nawet za darmo nie udało się zapełnić trybuny...

  62 3 Odpowiedz
 • 23 mar

  Pogoda lux
  Sobota czyli wolne
  Rywal dość mocny
  Bilety za free
  Trybuny gdyby nie młodzieżowe drużyny to może z 30 osób bo reszta to pewnie rodzice tych dzieci zzz
  Ino szlachetka z szewcem politykę prowadzili wszak szał kampanii … a najlepiej się ją robi za nasze pieniądze bo to my wyrzucimy 30 mln na stadion dla garstki kibiców i drużyny która kopie się po czole … ehhh

  64 5 Odpowiedz
 • 6 kwi

  To już zamiast ładować w taki klub, zrobili by coś dla zmotoryzowanych za te pieniądze. Z małpiego wyrzucają z mandacikiem, z innych lokalizacji też. Jakiś kierowca przeleci bokiem wieczorem to po lejcach. Bo przecież grono zmotoryzowane jest najgorsze...

  Odpowiedz

Zobacz więcej