Społeczeństwo

Myślenice. Seniorzy z Dolnego Przedmieścia spotkali się w Domu Strażaka

Myślenice. Seniorzy z Dolnego Przedmieścia spotkali się w Domu Strażaka
Fot. Jan T. Pitak

Majówka w strażnicy na Dolnym Przedmieściu pełna była wspomnień, które ożyły podczas spotkania seniorów zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną z tej części miasta

 

Spotkanie odbyło się w Domu Strażaka, gdzie panie i panowie zostali powitani przez druhów OSP. Były ciasta, kawa i herbata - wszystko to, co kocha się w domowej kuchni.

Po pierwszych rozmowach i wspomnieniach przyszedł czas na oficjalną część spotkania. Prezes OSP Łapa Edward powitał wszystkich i podziękował seniorom za ich wkład w rozwój społeczności lokalnej. Następnie zabrał głos proboszcz ks. kanonik Zdzisław Balon i ks. kanonik Wójcik Stanisław.

Była to okazja nie tylko do spotkania starych przyjaciół, ale również do zawarcia nowych znajomości i wzmacniania więzi społecznych. Druhowie z OSP Myślenice Dolne Przedmieście zadbali o to, by seniorzy poczuli się wyjątkowo i docenieni, i z pewnością ta wyjątkowa okazja na długo pozostanie w ich pamięciach.

Jan T. Pitak

Komentarze

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...