Fitness

Sporty sylwetkowe. Dariusz Samek pierwszy w Mistrzostwach Polski federacji NPC

Dariusz Samek zajął pierwsze miejsce w kat. Open podczas Mistrzostw Polski federacji NPC, które odbyły się w Warszawie

Podczas Mistrzostw Polski federacji NPC, które miały miejsce 28 września w Warszawie Dariusz Samek wygrał w kat. OPEN, co doprowadziło go do finału Mistrzostw Polski. Tu zajął drugie miejsce zostając tym samym wicemistrzem Polski swojej dywizji Men's Physique (męska sylwetka).

- W ubiegłych sezonach osiągałem topowe miejsca w zawodach rangi międzynarodowej na zawodach we Włoszech, Czechach, Rumuni oraz Polsce. Byłem również reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata w Wielkiej Brytanii zajmując miejsce finałowe – mówi o sobie zawodnik.

Swój debiut na scenie miał w 2020 r. i od tej pory regularnie i z sukcesami startuj w zawodach kulturystycznych.