Piłka nożna: Inauguracja rundy wiosennej Dalin wygrywa z Łysicą 1:0

Piłka nożna: Na inaugurację rundy wiosennej Dalin wygrywa z Łysicą 1:0
Ruszyły rozgrywki III ligi piłko nożnej. W inauguracyjnym spotkaniu na własnym boisku Dalin pokonał Łysicę Bodzentyn 1:0. Bramkę strzelił Kęsek
W pierwszej połowie przewagę mieli biało-zieloni, co przypieczętował Kęsek strzelając - jak się później okazało zwycięską bramkę w 20 minucie. Od 39 min. goście grali w dziesiątkę, nie przeszkodziło im to jednak w prowadzeniu gry ofensywnej. Udało im się zdobyć bramkę w 88 min. jednak sędzia odgwizdał spalonego.
Obecnie Dalin Myślenice zajmuje 8 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 20 pkt. Do siódmej Juventy Starachowice biało-zielonym brakuje 7 pkt., natomiast miejsca od 9 do 13 zajmują drużyny, które dzieli od myślenickiego zespołu od 1 do 4 pkt.
Kolejne spotkanie Dalin zagra na wyjeździe z wiceliderem Popradem Muszyna 24 marca. Piłkarze z Muszyny tracą do pierwszej w tabeli Szreniawy Nowy Wiśnicz 3 pkt.