Piłka nożna III liga: Dalin - Limanovia 5:2 (2:2) [wideo]

Piłkarze Dalinu Myślenice pokonali wyżej klasyfikowaną Limanovię Limanowa 5:2. Dzięki zwycięstwu piłkarze z Myślenic obronili 8 pozycję w tabeli

Bramki dla Dalinu kolejno zdobywali Senderski w 2 minucie i Mazela w 7. Wyżej sklasyfikowanym rywalom z Limanowej udało się zremisować jeszcze w pierwszej połowie strzelając gole w 28 i 30 min. Wynikiem 2:2 zakończyła się pierwsza połowa.

Piłka nożna III liga: Dalin - Limanovia 5:2 (2:2)
Bramki dla Dalinu kolejno zdobywali Senderski w 2 minucie i Mazela w 7. Wyżej sklasyfikowanym rywalom z Limanowej udało się zremisować jeszcze w pierwszej połowie strzelając gole w 28 i 30 min. Remisem 2:2 zakończyła się pierwsza połowa.
Drugą otworzył Kęsek w 49 min. wyprowadzając biało-zielonych na prowadzenie 3:2. Zamiast gola kontaktowego dla gości, do siatki Pyskatego jeszcze dwukrotnie strzelali myśleniczanie: w 76 min. Kęsek i tuż przed gwizdkiem końcowym w 90 min. Szwajdych ustalając tym samym wynik na 5:2.
Dzięki 3 punktom zdobytym na własnym terenie Dalin utrzymał 8 pozycję w tabeli. Kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe 21 kwietnia z zajmującą 10 pozycję Janiną Libiąż.

Drugą część spotkania otworzył Kęsek w 49 min. gwarantując biało-zielonym na prowadzenie 3:2. Zamiast gola kontaktowego dla gości, do siatki Pyskatego jeszcze dwukrotnie strzelali myśleniczanie: w 76 min. Kęsek i tuż przed gwizdkiem końcowym w 90 min. Szwajdych, ustalając tym samym wynik na 5:2.