Okolice

Miss Powiatu Myślenickiego 2012: Izabela Dziadkowiec z Pcimia [WIDEO]

Miss Powiatu Myślenickiego 2012: Izabela Dziadkowiec z Pcimia [WIDEO]

fot. Paweł Stożek

Za najpiękniejszą mieszkankę powiatu myślenickiego jury uznało Izebelę Dziadkowiec. Finał wyboru Miss odbył się podczas Dni Dobczyc 2012

O tytuł najpiękniejszej mieszkanki powiatu myślenickiego w finale rywalizowało 10 dziewcząt. Pierwsze miejsce i tytuł Miss Powiatu 2012 przyznano Izabeli Dziadkowiec z Pcimia. Wybór jurorów potwierdziła również publiczność, dzięki głosom której otrzymała tytuł Miss Publiczności.

Pierwszą wicemiss została Kinga Żądło z Chełmu, drugą wicemiss Angelika Zapała ze Stróży (również nagroda Miss Foto), a trzecią Mariola Hajdas również ze Stróży.

 

Posiadasz zdjęcia z tego wydarzenia? Możesz dodać je po zalogowaniu w galerii poniżej, albo przesłać na redakcja@miasto-info.pl, a my zrobimy to za ciebie.

Powiązane tematy

Komentarze (143)

 • Brak zdjęcia
  17 lip 2012

  Redakcja powinna napisać "Za najpiękniejszą mieszkankę powiatu myślenickiego [u]spośród startujących[/u]" bo to jest różnica...
  W powiecie są piękniejsze ale nie brały udziału w tym "festynie"

  83 15 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  18 lip 2012

  nie wiesz kto to leila ?;d kto nie zna leilii hahaha

  28 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  18 lip 2012

  w każdej dziewczynie było coś pięknego :) dla mnie to każda z nich wygrała!

  24 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 lip 2012

  To jest wielka ściema, apeluję do wszystkich dziewczyn mądrze myślących: nie dajcie się wpuścić w maliny, osoba wybrana jest ładną dziewczyną ale niestety ustawioną przez organizatorów. Jako jedynej zmieniono fotkę na głosowaniu internautów aby wyszła korzystniej, ze strony jury były przekazywane informacje nie prawdziwe o nie których kandydatkach, a które niestety wpłynęły na wybór ostateczny, nie jednakowe traktowanie wszystkich uczestniczek itp. Czas aby te dopiero co zapoczątkowane wybory miss zakończyć, jeśli tak ma się odbywać ta impreza.

  29 18 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 lip 2012

  Znam ładniejsze, ale one tu nie startowały :-)

  23 8 Odpowiedz

Zobacz więcej