Sport

Agnieszka Szwarnóg dziękuje kibicom

Agnieszka Szwarnóg dziękuje kibicom


Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Dobczyc za gorący doping! Wasze wsparcie było dla mnie napędem na olimpijskiej trasie w Londynie

Agnieszka Szwarnóg: - Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Dobczyc za gorący doping! Wasze wsparcie było dla mnie napędem na olimpijskiej trasie w Londynie. Obiecuję , dostarczyć kolejnych sportowych emocji.

Agnieszka Szwarnóg, która reprezentowała Polskę w Olimpiadzie zajęła 22 miejsce podczas chodu kobiet na dystansie 20 km. W konkurencji wzięło udział 61 zawodniczek. Agnieszka od 2006 roku znajduje się w kadrze narodowej. W tym roku reprezentowała Polskę na Olimpiadzie w Londynie.

Po powrocie Agnieszki z Londynu, w sobotę 11 sierpnia w Regionalnym Centrum Oświatowo - Sportowym w Dobczycac odbyła się "Rodzinna Olimpiada" zorganizowana z okazji startu mieszkanki Dobczyc w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • mysleniczaninzdziada 7 wrz 2012

  przykro mi ze dziekuje tylko kibicom z dobczyc, bo tez trzymalem za nia kciuki...

  13 7 Odpowiedz
 • 7 wrz 2012

  To złóż zażalenie do redakcji za beznadziejne sformułowanie cytatu w artykule.
  Nota bene: Wypowiedź Agnieszki jest cytatem skierowanym do mieszkańców miasta które po jej powrocie z olimpiady doceniło jej starania i wspaniały wynik w Londynie. U nas nikt nie pomyślał by zaprosić tą wspaniałą zawodniczkę w celu podziękowania i przy okazji promocji chodu sportowego w którym widać też można osiągać wyniki. Podziękowała tym którzy ją docenili. Jednak zawsze można się zrehabilitować i poprosić redakcję Miasto Info o wystosowanie listu gratulacyjnego i pod nim się podpisać. Gwarantuje Ci że Agnieszka oficjalnie podziękuje i Tobie na stronie tego portalu.

  9 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  7 wrz 2012

  tak bo lepiej zaprosić martusie kaczyńską celebrytke kurde

  5 8 Odpowiedz
  • 7 wrz 2012

   lepiej pana Tuska?
   Konferencja Tuska. - cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu.
   - A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk.
   Głos z sali:
   - Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!!!!!!!!!!!!
   Premier niezrażony peroruje dalej:
   - A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady czteropasmowej!
   Tenże głos z sali:
   - Ale tam kuzwa nie ma żadnej autostrady!!!!!!
   Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkurzony krzyczy:
   - A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał!!!!!!!!!!

   11 2 Odpowiedz
 • 7 wrz 2012

  Ładna dziewczyna :)

  14 1 Odpowiedz
 • 7 wrz 2012

  MYŚLENICZANIE TO TYLKO NARZEKAĆ POTRAFIĄ A W DOBCZYCACH ZAWSZE CO POZYTYWNEGO SIĘ DZIEJE

  7 4 Odpowiedz

Zobacz więcej

Hubert Strzelec wicemistrzem Polski w Judo
Judo 0

Hubert Strzelec wicemistrzem Polski w Judo

Hubert Strzelec w kat. 81 kg zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików rozgrywanych w Kielcach ...

Finał IV Grand Prix Powiatu Myślenickiego
Szachy 0

Finał IV Grand Prix Powiatu Myślenickiego

Szachiści z regionu zmierzyli się w finale IV Grand Prix Powiatu Myślenickiego To zwieńczenie trwających od marca rozgrywek "szachy niedzielą", które połączy...