Okolice

Lubień: Ktoś ukradł ekwipunek jego postaci z gry. Kosztowało go to 2 tys. zł

Lubień: Ktoś ukradł ekwipunek jego postaci z gry. Kosztowało go to 2 tys. zł

Dwudziestokilkuletni mężczyzna zgłosił się w myślenickiej komendzie  policji, informując funkcjonariuszy o kradzieży… ekwipunku wirtualnej postaci z gry

Jak informuje policja, w niedzielę 23 grudnia przyjęto zawiadomienie o przestępstwie od dwudziestokilkuletniego mieszkańca gminy Lubień. Poinformował funkcjonariuszy o przywłaszczeniu dokupywanego przez poszkodowanego ekwipunku wirtualnej postaci z gry komputerowej. Według mężczyzny naraziło go to na stratę ok. 2 tys. zł.

Komentarze (14)

 • 2 sty 2013

  Mamo.... 100 Falszek albo 40 transporterów jak można tak zmarnotrawić....

  21 2 Odpowiedz
 • 3 sty 2013

  Po pierwsze to co stracił to nie należało do niego. Nie ma prawa się ubiegać o zwrot. Po drugie jest to własnością właściciela gry, który zapewne zastrzegł że przedmioty w grze są bez wartości. Jedynie co straciłeś to czas który poświęciłeś grając w tą grę. Może wyjdzie ci to na dobrze i przestaniesz grać.

  9 2 Odpowiedz
 • 2 sty 2013

  koledzy,to są gry które uzalezniaja,i w które sam smigam .Nie jest tak łatwo sie z tego wydostac, ja wam powiem tez smigam w metina,i jak by mi okradziono posac to samo bym zrobil co kolega,ale 2 tyś to są grosze,w porównaniu z tym co ludzie maja i ja mam, w te gry równiez inwestujesz realne pieniadze,to dlaczego jakis złodziej ma sie cieszyc twoim wirtualnym dorobkiem ?!

  9 1 Odpowiedz
 • 3 sty 2013

  Mi kiedyś ukradli Super Mario nie nie płakałem na komendzie.

  7 3 Odpowiedz
 • Paweł 2 sty 2013

  Mnie tez o*****i w Silkroadzie na na 900zł i nie płacze :D może teraz wyrosnie z MMO :D

  8 3 Odpowiedz

Zobacz więcej