Kultura

Nowa moda: Internetowy "Wirus" Harlem Shake dotarł do Myślenic

Nowa moda: Internetowy "Wirus" Harlem Shake dotarł do Myślenic

Moda w internecie rozchodzi się jak wirus. Od lutego furorę w sieci robią filmiki z cyklu "Harlem Shake" na których tłumy osób tańczą w rozmaitych kostiumach. Powstają również w Myślenicach 

Kadr z filmu "Harlem Shake" nagranego przez uczniów myślenickiego liceum

Filmy z cyklu "Harlem Shake" to młode zjawisko i opanowuje internet od lutego 2013 roku. Kręcą je przedstawiciele różnych zawodów, studenci, mieszkańcy miast, a nawet żołnierze. 

Większość produkcji zaczyna się w podobny sposób: w centralnym punkcie kadru, w miejscu po którym nie można spodziewać się tego typu szaleństwa (biuro, szkoła, zakłady pracy, poligon) tańczy człowiek w kostiumie. W pewnym momencie muzyka zwalnia, a po chwili kilkadziesiąt osób w rozmaitych kostiumach porusza się w rytm "Harlem Shake" - singla producenta muzycznego Baauera. Tancerze robią wszystko co przyjdzie im do głowy, często pełzają, skaczą itd.

W Harlem Shake nie ma zasad, w ostatnim tygodniu moda porwała uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach.

Filmy z cyklu "Harlem Shake" notują miliony wyświetleń w internecie, a najbardziej popularny - nakręcony przez żołnierzy, zanotował ponad 60 mln odsłon. 

Powiązane tematy

Komentarze

 • 10 mar 2013

  Przypominają mi się oglądane transmisje z obrad Sejmu, wystarczy trochę przyspieszyć i dodać tą muzykę...

  41 4 Odpowiedz
 • 10 mar 2013

  szczyt wieśniactwa:D

  64 40 Odpowiedz
 • Marek 10 mar 2013

  współczuje normalnym uczniom tej szkoły a jest ich tylko 1% w tej zdegenerowanej szkole ...

  59 48 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 mar 2013

  co to ma niby być?

  43 27 Odpowiedz
 • Marek 10 mar 2013

  to jest pokaz tego co sie dzieje w szkołach licealnych , dzieci bogatych gogusi a synowie i corki biednych muszą w zawodówce cięzko pracowac na praktykach za nic , bez szans na zdanie matury a ci co ? jak można zdac mature bawiąć sie w małpy w zoo , korupcja , korupca , polska dla polaków ...

  45 80 Odpowiedz
  • 12 mar 2013

   Może trochę szacunku dla Polaków, skoro już musisz cisnąć po tych młodych ludziach, którzy na pewno mają ambicje, a w życie pewnie ich nie rozpieszcza. Przynajmniej umieją się dobrze bawić.

   7 4 Odpowiedz
  • 13 mar 2013

   Muszą? Większości po prostu nie chce/nie chciało się uczyć, taka jest prawda. Sami sobie wybrali taką drogę.

   1 3 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 10 mar 2013

  Z dedykacją dla wszystkich użytkowników : zapomniał wół jak cielęciem był.

  80 18 Odpowiedz
 • 10 mar 2013

  wyluzujcie !!!
  przecież każdy ma prawo bawić się jak mu się podoba!!!

  58 20 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 10 mar 2013

  zbeszcześcilii szlacheckie tradycyjne stroje POLSKIE! TO SKANDAL! szkoła powinna uczyć szacunku do historii!!!!

  20 67 Odpowiedz
 • 10 mar 2013

  Upokarzające, myślenicka młodzież nie ma żadnych wzorców do naśladowania, żadnych. Rodzice również nie przekazują żadnych wartości. Oddanie pod opiekę nauczycieli tej hołoty nie czyni z nich dobrych rodziców. DRAMAT.

  27 51 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 mar 2013

  czemu to niby ma służyc? a wydawało się że LO kościuszki najporządniejsze w myślenicach

  19 48 Odpowiedz
 • 10 mar 2013

  Czytając wasze durne komentarze typu : "o jest pokaz tego co sie dzieje w szkołach licealnych , dzieci bogatych gogusi a synowie i corki biednych muszą w zawodówce cięzko pracowac na praktykach za nic , bez szans na zdanie matury a ci co ? jak można zdac mature bawiąć sie w małpy w zoo , korupcja , korupca , polska dla polaków ..."
  lub "zbeszcześcilii szlacheckie tradycyjne stroje POLSKIE! TO SKANDAL! szkoła powinna uczyć szacunku do historii!!!!" to wiem że te komentarze muszą pisać ludzie którzy mają kompleksy (problem, z zaakceptowaniem samego siebie) Ten artykuł jest tylko dowodem na to że ludzie z LO są normalnymi ludźmi którzy żyją nie tylko szkołą. A poza tym do liceum może chodzić każdy ponieważ Polskie szkolnictwo jest bezpłatne (do studiów) w LO są osoby ambitne (bez znaczenia czy pochodzą z rodzin bogatych czy biednych) a jeśli chodzi o Bezczeszczenie Historii to chce powiedzieć użytkownikowi o nazwie Mysleniczaninzdziada że majaczy ponieważ to że na filmiku są osoby ubrane w stroje szlacheckie i tańczą Harlem Shake to nie znaczy że robią coś złego i coś co ma na celu ośmieszenia Historii Polskiej .

  63 15 Odpowiedz
  • Marek 11 mar 2013

   tylko tobie sie wydaje ze tak jest , biorą tych ktorzy placa sponsorują szkole itd ...

   8 20 Odpowiedz
   • 12 kwi 2013

    Widzę że ktoś się nie dostał gdzie chciał. Ja byłem prostym uczniem z ambicjami i bez pleców w postaci rodziców (chyba że bezrobotna mama i ojciec rzeźnik to świetni sponsorzy dla dyrekcji) a mimo to się dostałem - wystarczyło ruszyć tyłek i wziąść się do nauki bo egzaminu gimnazjalnego sobie nikt nie kupi. Dziś już studiuje i pracuje i mam perspektywy mimo że wszystko w życiu osiągam sam swoją pracą

    3 1 Odpowiedz
 • 10 mar 2013

  Ludzie ogarnijcie się. Człowiek ma wartość tylko wtedy, kiedy umie zbudować granicę między rzeczywistością, a zabawą, która w gruncie rzeczy ma tworzyć jakąś rzeczywistości rzeczywistości. To, że ktoś coś takiego robi, nie znaczy, że nie ma w głowie żadnych wartości, bo myślę, że ma więcej niż niejeden z was co tu komentujecie. Po prostu im zazdrościcie, że prócz siedzenia na miasto-info i dodawaniu jakiś głupich komentarzy, potrafią wyjść z domu i zrobić coś szalonego, nieraz głupiego a jednak zabawnego i to cieszy w tej dzisiejszej szarej rzeczywistości! :)

  52 11 Odpowiedz
 • 10 mar 2013

  Ludzie... ale spinacie dupy. Ja np. nie widzę w tym nic złego. Odrobina szaleństwa nikomu nie zaszkodzi. Matury się zbliżają, młodzi chcieli się odstresować, to źle ?! Lepiej robić dymy w barze jak to np. uczniowie innej szkoły którego patrona nazwisko zaczyna się na R. robią ?

  BoskiMarek Twój komentarz jest tak głupi, że nawet mi się go komentować nie chce -.-

  54 11 Odpowiedz
 • Artur 10 mar 2013

  Ale to jest piękne :D każdy pretekst dobry, byle hejtować! A co do pana autora tekstu o "bezczeszczeniu tradycji" to gratuluję postawy i obrony polskich tradycji i wartości nawet wtedy gdy w żaden sposób nie są naruszane! Ot człowiek przezorny!

  39 8 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Jakoś mnie tam nowa moda nie drażni. Być może jestem zahartowany, widziałem podobne tańce na wielu weselach;-)

  28 6 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Ludzie , jak was czytam to zaczynam wam współczuć własnej głupoty, Od tego siedzenia przed komputerem już wam sie chyba w d...ch/ glowach poprzewracało . Przecież to wszystko jest robione "dla jaj" . Caly ten Harlem Shake jest tak denny i glupi ,że aż w pewien sposób śmieszny. I jestem pewnien, że każdy występujący na tym filmiku to wie. Jeżeli wy wielce poważni panowie uważacie , że tak sie bawi młodzież to jesteście w błędzie.

  39 7 Odpowiedz
 • paulinka 11 mar 2013

  sa wyczadziści! wreszcie coś fajnego w naszej szkole! sweet and crazy boys:** lovciam was za to

  26 16 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  czytając komentarze niektórych użytkowników odnoszę wrażenie że są tak zdesperowani własnym życiem że nie potrafią dostrzec czegoś optymistycznego w odrobinie szaleństwa ;)

  29 7 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  zdesperowani własnym życiem?

  9 25 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 mar 2013

  A co znaczy "lovciam"???Bo to chyba nie jest język polski, a co do klipu to szału nie ma, owszem trochę śmieszne ale w tego typu filmikach kreatywność nie stoi na pierwszym miejscu, a szkoda.

  7 7 Odpowiedz
 • 11 mar 2013
  marron napisał/a:

  Szyderca napisał/a:szczyt wieśniactwa:Dwypraszam sobie na wsi niema takich debili.

  przepraszam cię bardzo że ma trochę większe ambicje niż ty i chodzę do liceum

  12 8 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Nikt z Was pewnie nie był młody,nigdy. Przecież jesteśmy tylko nastolatkami, każdy kiedyś chce się zabawić, nie jesteśmy kimś świętym. Dajcie spokój. To,że nagraliśmy taki filmik,nie oznacza,że nie szanujemy nikogo, mamy kasy po uszy i wgl. To,że chodzimy do LO Kościuszki,nie oznacza ,że tylko siedzimy w domu i w szkole na przerwach uczymy się i powtarzam, my też chcemy mieć normalne życie, zwróćcie na to łaskawie uwagę i nie osądzajcie nas, nie znając. Poza tym nie wyrządziliśmy nikomu krzywdy tym nagraniem, więc nie wiem, o czym jest tutaj dyskusja...

  26 6 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Dyskusja jest o tym jak bardzo tępe są obecne nastolatki. Tyle.

  10 33 Odpowiedz
  • 11 mar 2013

   Nie za bardzo rozumiem Twój tok rozumowania. Dlaczego nas uczniów LO, nazywasz tępymi nastolatkami ?? nie mierz innych własną miarą, to, że Ty nigdy nie korzystałeś z życia i nie potrafiłaś zrobić czegoś może nawet głupiego, nie znaczy, że my jesteśmy głupimi dzieciakami, którym poprzewaracało się w głowie. Niestety, to typowe myślenie przeciętnego Polaka, który nic sam nie zrobi, ale sponiewiera wszystkich wkoło. Trzeba więcej robić, a mniej mówić, bo słowa świata nie zmienią. W końcu młodzież robi coś z własnej incjatywy, wynikającej z entuzjazmu i chęci urozmaicenia życia, ale lepiej ich hejtować, bo dla Cb to coś oburzającego. Mamy być nudnymi nastolatkami, przygnębionymi codziennymi obowiązkami ?? I nie wiem czy zależy wam na prowokowaniu innych i czy większość komentarzy to zwykła ironia, ale mądra krytyka oświeca, a głupia gasi, więc może czasem trzeba pomyśleć, gdy następnym razem kogoś się obrazi, a uogólnianie i wrzucanie wszystkich do jednego worka jest najgorszą rzeczą, bo chyba od niejednego użytkownika na tym forum osiągnęliśmy znacznie więcej i lepiej przysłużyliśmy się ojczyźnie, to tak a propos "zbeszczeszczenia szlacheckich strojów" i zmiany Polski na lepsze.

   25 5 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Coś takiego nazywać tępym, kreatywność raczej nie jest zjawiskiem tępoty ...

  18 8 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Kreatywnosc? Naprawde nazywasz powielanie jakiegos internetowego filmiku kreatywnoscia? Swiat schodzi na psy.

  9 24 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  ,,Ci ,co rozśmieszają ludzi,cenniejsi są od tych,co każą im płakać.''..Mnie rozśmieszyli,nie widzę w tym nic złego .Na ,,filmiku,,nie widać że są tępymi nastolatkami, wprost przeciwnie są świetni,

  24 4 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Nie chodzi tu o samo powielanie filmiku... stworzenie przebrań, zorganizowanie tej całej "głupoty", jak to mówicie to jest nic... ? Całkiem spoko. Tyle na ten temat powiem. Nie zamierzam dalej prowadzić tej bezsensownej wymiany zdań.

  8 7 Odpowiedz
  • Bartek Bartkowski 11 mar 2013

   postanowiliscie nagrac film i umiescic go w internecie to naturalna koleja rzeczy jest to, ze inny beda go komentowac i o nim rozmawiac. skoro chcieliscie go nagrac to dlaczego nie chcecie o nim dyskutowac?

   4 7 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  uogólnianie i wrzucanie wszystkich do jednego worka- takich filmików powstało chyba z milion, nie pozostaje nic innego jak uogólnić i wrzucić do jednego worka, worka zwanego IDIOTYZM.

  5 24 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  no i dobra, że z milion, wiele rzeczy zostało powielanych wielokrotnie, ale to nie znaczy, że coś jest debilizmem, nie mylmy podstawowych pojęć...

  15 5 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Debilizm to pojęcie subiektywne i wasz "wyczyn" jest dla mnie, świetnym przykładem skrajne głupoty i braku kreatywności czyli debilizmem.

  6 26 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  ... powielanie pewnych rzeczy nie jest żadnym debilizmem, jeśli tak, to kilkadziesiąt milionów ludzi, którzy zatańczyli Harlem shake uważasz za idiotów tylko dlatego, że zrobili coś, co w naszym kraju odstaje od pewnych reguł i norm i jest rzadko spotykane..

  15 5 Odpowiedz
  • mirek@ 11 mar 2013

   to oznacza, ze poziom jaki reprezentuja mieszkancy swiata spada z kazdym rokiem... wy dolaczyliscie do nich calkiem swiadomie

   6 13 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Powielanie nie koniecznie dobrych schematów jest dla mnie debilizmem. Nie powiesz mi chyba, że jest to szczyt kreatywności? Zrobienie z siebie pawian na środku szkoły.

  4 17 Odpowiedz
  • 11 mar 2013

   coś dobrego też jest pojęciem względnym i dla mnie to nic złego, że uczniowie wykazali się taką inicjatywą. Oczywiście, to powielony schemat, ale czy od razu musi być to czymś złym ? nikt nie został zmuszony by w tym uczestniczyć, nikt także nie musi tego oglądać, a czy to robienie "pawiana" to już Twoje subiektywne odczucie, nie można być całe życie poważnym, a młodość rządzi się swoimi prawami.

   11 4 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  nie, to oznacza, że czasy się zmieniają, kilkanaście lat temu subkultury uważane były za kolejną sekte propagującą zło, a teraz mało kto już tak myśli, bo ludzie zaczynają rozumieć, że jeśli coś nie jest powszechne, to nie znaczy to od razu, że jest złe.

  14 4 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Hmm, napisales ze ten filmik spowielilo okolo 60 milionow ludzi, widzial go chyba kazdy i dalej uwazasz, ze to zjawisko nie jest powszechne? Jest powszechne, sam tytul tego artykulu o tym swiadczy. Sie znalazl unikatowy licealista.

  6 13 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Zależy o jakich rejonach i grupach wiekowych mówimy, bo 60mln odsłonięć zanotowano na całym swiecie, więc dość dużym obszarze, a chyba sam przyznasz, że w Myślenicach jest to dość obce.

  10 5 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Mlodzi mysleniczanie ja tez kiedys chodzilem do tego liceum i skonczylem je z nie zlymi ocenami. Kiedys takie cos bylo niedopomyslenia ale teraz mamy inne czasy i jestem to wstanie zrozumiec. To napewno lepsza inicjatywa niz jakies bujki albo ganianki.

  Chcialbym tez zapytac was co wy mlodzi ludzie sadzicie o pizzerni odgrzewajacej mrozone pizze z marketow. Ludzie majom malo czasu i mogliby dobrze zjesc za niewielkie pieniondze.

  11 6 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Nie prowadze sondazu czy mieszkancy myslenic znaja takie cos. Oczywiste jest, ze kazdy kto posiada dostep do internetu ma swiadomosc istnienia tej glupoty. Nie zaleznie od wieku. Zwyczajnie wstyd by mi bylo byc Toba, jesli brales w tym udzial. Bo wierz mi, nie jest to zaden powod do dumy a tym bardzie do chwalenia sie czy bronienia na forum publicznym

  5 19 Odpowiedz
  • Marek 11 mar 2013

   to jest czysty debilizm promowany prze milony nastolatków , lepiej jakby sie wzieli za robote a nie za głupoty , za moich czasów myslałbym o robocie w polu

   3 16 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Dlaczego wszystko bierzemy tak na poważnie ? nie zrobiłeś nigdy czegoś głupiego ? ot tak po prostu dla zabawy, nie dajmy się zwariować, mamy jedno życie, a pracować trzeba do 67 lat, więc kiedy się bawić jak nie teraz ? :D i tak wgl już łagodniejsze reakcje są na uliczne bójki i kolejne kradzieże, a także to, co dzieje się w Polsce, niż na wyczyn uczniów myślenickiego LO, dlaczego tego nie chcemy zmienić, tylko zabijamy radość w młodych ludziach.

  13 4 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Rowerek i BoskiMarek, macie strasznie ciasne horyzonty. To dobrze, że nasza młodzież podąża za światowymi trendami. Trzeba być otwartym na to, co niewątpliwie jest dobre.
  Młodzież powinna szaleć, bawić się i kształtować postawę pełną tolerancji.

  14 5 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Tolerancje? Oto jeden z przykładowych filmików, tego co promuje nasza zdolna młodzież:

  https://www.youtube.com/watch?v=SvMb3c_GM_o

  4 16 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Rowerek, a co to ma wspólnego z Myślenicami? Jakiś frustrat chciał zabłysnąć w necie i zrobił filmik. Filmik w ogóle nieśmieszny, wręcz obrzydliwy.

  10 5 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  A co ma wspólnego z Myślenicami wyczyn licealistów? Oczywiście oprócz miejsca i pożal się boże, naszej nieletniej inteligencji.

  4 18 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Ma bardzo dużo, Rowerku. Dzięki temu uczą się otwartości i mogą konfrontować swój światopogląd z najlepszymi wzorcami. Przez to stają się pełnoprawnymi uczestnikami dzisiejszego życia kulturalnego. Potrafią szukać wartości i piękna, a to czyni ich życie lepszym.

  12 5 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Ta wersja jest najlepsza...LO się nie postarało

  http://www.youtube.com/watch?v=z5Z7wnN-pe8

  12 1 Odpowiedz
 • 11 mar 2013

  Aż słabo się robi od czytania tych komentarzy. Młodzież nie zrobiła nic strasznego.
  A co do Pana Rowerka. Widzę, że nie ma Pan za grosz dystansu. Unosi się Pan i obraża innych, nieładnie...

  18 5 Odpowiedz
 • 11 mar 2013
  BoskiMarek napisał/a:

  xxdaniom9510ixx napisał/a:Czytając wasze durne komentarze typu : "o jest pokaz tego co sie dzieje w szkołach licealnych , dzieci bogatych gogusi a synowie i corki biednych muszą w zawodówce cięzko pracowac na praktykach za nic , bez szans na zdanie matury a ci co ? jak można zdac mature bawiąć sie w małpy w zoo , korupcja , korupca , polska dla polaków ..."
  lub "zbeszcześcilii szlacheckie tradycyjne stroje POLSKIE! TO SKANDAL! szkoła powinna uczyć szacunku do historii!!!!" to wiem że te komentarze muszą pisać ludzie którzy mają kompleksy (problem, z zaakceptowaniem samego siebie) Ten artykuł jest tylko dowodem na to że ludzie z LO są normalnymi ludźmi którzy żyją nie tylko szkołą. A poza tym do liceum może chodzić każdy ponieważ Polskie szkolnictwo jest bezpłatne (do studiów) w LO są osoby ambitne (bez znaczenia czy pochodzą z rodzin bogatych czy biednych) a jeśli chodzi o Bezczeszczenie Historii to chce powiedzieć użytkownikowi o nazwie Mysleniczaninzdziada że majaczy ponieważ to że na filmiku są osoby ubrane w stroje szlacheckie i tańczą Harlem Shake to nie znaczy że robią coś złego i coś co ma na celu ośmieszenia Historii Polskiej .tylko tobie sie wydaje ze tak jest , biorą tych ktorzy placa sponsorują szkole itd ...

  Nieprawda ja uczęszczam do tej szkoły a moi rodzice nie zarabiają dużych pieniędzy a mimo to się tam uczę i nie zauważam żeby nauczyciele faworyzowali osoby z bogatszych rodzin a poza tym moi znajomi też chodzą do tej szkoły i nie pochodzą z bogatych rodzin więc gadasz głupoty .

  17 4 Odpowiedz
 • 12 mar 2013

  Osoby, które się tu wypowiadają na temat LO widocznie nigdy nie miały do czynienia z tą szkołą. Jakbyście nie wiedzieli to od wielu, wielu lat tę szkołę uważa się za jedną najlepszych w Myślenicach i mówią o tym osiągnięcia chodzących tam uczniów. Więc pomyślcie ,czy debile potrafiłyby się utrzymywać na tak wysokim poziomie? To, że zrobili coś śmiesznego nie od razu mówi o tym, aby ich obrzucać błotem. Zero jakiegokolwiek dystansu. To, że wy nie umiecie sie bawić nie oznacza, że oni też nie muszą. A jeśli chodzi o 'dzieci bogatych rodzin' to jesteście głęboko w błędzie, bo tam chodzą najzdolniejsi, inteligentni uczniowie. Tyle w temacie.

  18 6 Odpowiedz
  • 13 mar 2013

   haha wysoki poziom to był 10 lat temu. Teraz kazdy debil (sorry za wyrażenie) moze dostać się do tej szkoly. Najzdolniejsi ? :D dziecko najzdolniejsi to wybierają Kraków a nie Myślenice. Zreszta teraz pierwszenstwo w mieście pod względem poziomu podobno zarabie ma takvze juz nie chwal tak tego swojego lo bo to nie te lata już co kiedyś.

   8 11 Odpowiedz
 • 12 mar 2013

  Prawie się popłakałem czytając Twojego posta. Powodzenia w dalszym życiu.

  2 23 Odpowiedz
 • 12 mar 2013

  [cytat=ehhhh]Ludzie... ale spinacie dupy. Ja np. nie widzę w tym nic złego. Odrobina szaleństwa nikomu nie zaszkodzi. Matury się zbliżają, młodzi chcieli się odstresować, to źle ?! Lepiej robić dymy w barze jak to np. uczniowie innej szkoły którego patrona nazwisko zaczyna się na R. robią ?

  No muszę stwierdzić że nie tylko uczniowie R. "robią dym w barze", ponieważ LO nie są w tym gorsze!
  A odnośnie tych filmików: nie pokazują one głupoty uczniów, braku poszanowania dla historii tylko to że uczniowie potrafią się dobrze bawić i nie wpływa to na ich naukę(negatywnie). Inna sprawa to to czy to jest kreatywne działanie...

  8 2 Odpowiedz
 • Marek 12 mar 2013

  czytając wasze wypociny czuje sie jakbym miał do czynienia z idiotami z tego wspaniałego , zabawnego , wesołego itd . filmiku pokazującego ile oleju w głowie maja uczniowie LO

  2 12 Odpowiedz
 • 12 mar 2013

  Prze szacunek chodziło mi o poprawną polszczyznę ( Polaków piszemy WIELKĄ LITERĄ). Tak, jestem uczniem ILO i wiem takie rzeczy, więc proszę nie obrażać mojej szkoły.

  8 4 Odpowiedz
 • 12 mar 2013

  Ale po co dalej spinać i prowadzić tą bezsensowną dyskusję ?? Poglądu ludzi typu Rowerek czy BoskiMarek nie zmienicie i nic nie da tłumaczenie odnośnie szacunku do rodaków, a tym samym młodych ludzi, czy innych elemenatrnych spraw. Do nich to nigdy nie dotrze, coś uznali za słuszne, a teraz mają klapki na oczach i nie dopuszcząją poglądów innych ludzi, nawet jeśli są słuszne. Więc skończmy już rzucanie grochem o ścianę, która odpowiada w dziecinny sposób, wysuwając stale jeden "argument" mówiący, że my, jako młodzi ludzie "nie mamy oleju w głowie", ani żadnych ambicji, swoimi postami pokazują, że jest całkowicie na odwrót.

  11 4 Odpowiedz
 • 12 mar 2013

  Zawsze bedą tacy, którzy wszystko krytykują a sami nic nie zorganizują . Nie warto sie nimi przejmować ;))

  5 3 Odpowiedz
 • Tomasz Dyniec 13 mar 2013

  Jak macie ludzie problemy z poziomem młodzierzy, czepiacie się wszystkiego co można, jak nie wiecie z kąd się wziął harlem shake to proszę (odpowiedź w filmie na youtube) https://www.youtube.com/watch?v=rDofa4nW1h4 , jak się tak czepiacie jednego filmu, bo ktoś ma co robić, a nie siedzieć tylko przy kompie, to możecie napisać własne zdanie w setkach, a nawet tysiącach filmów harlem shake z youtube.

  Wojsko https://www.youtube.com/watch?v=hNADQhQWg88
  Telewizja https://www.youtube.com/watch?v=9y9bFW-zG2E
  YouTube https://www.youtube.com/watch?v=rDofa4nW1h4
  Fabryka rowerów Kross https://www.youtube.com/watch?v=B2CKE2asUpY
  Nawet bajeczka Simpsons https://www.youtube.com/watch?v=nDlIQXYB2Lg

  i około 385 000 innych harlem shaków https://www.youtube.com/results?search_query=harlem+shake&oq=harlem+shake&gs_l=youtube.3..35i39j0j0i3j0l2j0i3j0l4.95465.95465.0.95880.1.1.0.0.0.0.315.315.3-1.1.0...0.0...1ac.1.hYE5yGhxHgw

  wystarczy mieć konto youtube i przy każdym filmie napiszcie "szczyt wieśniactwa:D" , "TO SKANDAL!" i inne bzdety, nie chciało mi się czytać tych komentarzy, ale jak niektórzy żyją średniowieczem to sory, teraz jest bardziej nowocześnie.

  7 4 Odpowiedz
 • 13 mar 2013

  haha wysoki poziom to był 10 lat temu. Teraz kazdy debil (sorry za wyrażenie) moze dostać się do tej szkoly. Najzdolniejsi ? :D dziecko najzdolniejsi to wybierają Kraków a nie Myślenice. Zreszta teraz pierwszenstwo w mieście pod względem poziomu podobno zarabie ma takvze juz nie chwal tak tego swojego lo bo to nie te lata już co kiedyś.[/cytat]
  A guzik Prawda popatrz na ranking w Małopolsce
  http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=458:rankingi-wojewodzkie&catid=56&Itemid=204&woj=6&page=1
  Widzisz gdzieś tam "Tytusa" zanim coś napiszesz to 10 razy pomyśl

  9 2 Odpowiedz
 • 13 mar 2013

  Po tych rocznikach ktore obecnie tam rezyduja spadnie na dno.

  3 10 Odpowiedz
  • 13 mar 2013

   argumenty się skończyły? ;o ooo, jak mi przykro.

   10 3 Odpowiedz
  • 13 mar 2013

   Na pewno nie a poza tym rowerek jesteś strasznie zakompleksiony

   5 1 Odpowiedz
  • 13 mar 2013

   Na pewno nie a poza tym rowerek jesteś strasznie zakompleksiony

   Bolek napisał/a:

   xxdaniom9510ixx napisał/a:haha wysoki poziom to był 10 lat temu. Teraz kazdy debil (sorry za wyrażenie) moze dostać się do tej szkoly. Najzdolniejsi ? :D dziecko najzdolniejsi to wybierają Kraków a nie Myślenice. Zreszta teraz pierwszenstwo w mieście pod względem poziomu podobno zarabie ma takvze juz nie chwal tak tego swojego lo bo to nie te lata już co kiedyś.A guzik Prawda popatrz na ranking w Małopolsce
   http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=458:rankingi-wojewodzkie&catid=56&Itemid=204&woj=6&page=1
   Widzisz gdzieś tam "Tytusa" zanim coś napiszesz to 10 razy pomyśl

   Czytaj ze zrozumieniem, napisałem "podobno" Fakt jest się czym podniecać 408 miejsce w pl. LO już nie jest tym samym liceum co kiedyś i takie są fakty[/cytat]

   No a tytusa i innych szkół ponad gimnazjalnych z naszego powiatu ranking ogólnopolski nie zamieścił a zresztą Liceów w Polsce jest ponad 1000 to myśle że miejsce 400 któreś nie jest najgorsze

   3 2 Odpowiedz
 • 13 mar 2013

  Argumenty? Ja mam Cie przekonywac o Twoim poziomie inteligencji czy co?

  3 11 Odpowiedz
  • 13 mar 2013

   Ja bym powiedziała, że raczej o Twoim. Póki co nie zaprezentowałeś tutaj niczego, co pokazywałoby, że jest on wysoki.

   7 1 Odpowiedz
 • 13 mar 2013

  Dziękuję za analizę mojej osoby, może i jest to prawda, tym bardziej, że została stworzona przez przebiegłe umysły nastoletniej, myślenickiej inteligencji. A alkohol już pili? Czy dalej w krzakach sie chowają?

  2 8 Odpowiedz
 • 14 mar 2013

  Przeczytałem sobie parę wpisów i nie mogę się niektórym nadziwić. Dzieciaki się pobawiły trochę a tumult się zrobił jakby naćpane i pijane przynajmniej kogoś zakatowały . W sumie spodziewałem się ze za ów "wybryk " odezwą się wielcy obrońcy moralności i zaczną krzyczeć- do poprawczaka, do więzienia, roboty publiczne itd. Moje zdanie jest takie - Tańczcie młodzi ! Bawcie się i nie słuchajcie starych trypli którzy już na tyle zgorzknieli że nie potrafią się sami bawić. Howk.

  19 2 Odpowiedz
 • Jarek Rajdowiec 15 mar 2013

  RZAL MI WSZYSTKICH KONENTUJONCYCH !

  5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 mar 2013

  żal mi twojej ortografii

  4 1 Odpowiedz
 • 16 mar 2013

  ja tylko nie jestem pewna czy jest sens dyskutować o tym gdzie w Myślenicach są ludzie inteligentni z gościem który na swój avatar ustawił avatar z twarzą na brzuchu. a tak zapomniałam przecież to jest dystans do siebie i coś bardzo zabawnego

  11 Odpowiedz
 • Dominika Nalepa 18 mar 2013

  Hah beka z typa. Weź troche pomyśl "Rowerek" zanim coś napiszesz bo twoje słowa są naprawde żałosne. Chodze to 1 klasy w tym LO i wcale nie uważam by poziom spadał wręcz rośnie dlatego że właśnie ci biedniejsi ludzie z okolic Mce chcą zaoszczędzić pieniądze i posyłają swoje uzdolnione dzieci do tego LO a nie do Krk. Rozumiem że twoim powołaniem była zawodówka i teraz robota przy łopacie ale weź sie ogarnij i nie niszcz naszych marzeń bo jak widać właśnie po tym filmiku w szkole mamy różne prespektywy rozwoju . Widać że na Reja chodziłeś.;*

  10 Odpowiedz

Zobacz więcej