Społeczeństwo

Znaleźliście już siebie i swój dom w Google Street View?

Znaleźliście już siebie i swój dom w Google Street View?

Myślenice dołączyły do miast w usłudze Street View firmy Google. Od dzisiaj można spacerować po wirtualnym mieście. Specjalny pojazd Google fotografował Myślenice w lipcu 2012 roku

Wirtualne miasto obejmuje niemal wszystkie główne ulice Myślenic, ale także innych miejscowości powiatu myślenickiego. Używając Google Street View można odbyć spacer po centrum, ulicach przylegających, odwiedzić Zarabie i wiele innych zakątków miasta. Spróbujcie znaleźć siebie i swój dom.

Jeśli uda wam się wypatrzeć coś specjalnego lub niecodzienne sytuacje zarejestrowane przez aparaty Google, w galerii poniżej czekamy na wasze zrzuty ekranu.

Jak spacerować po wirtualnych Myślenicach?

To proste. Najpierw na mapie Google musimy znaleźć Myślenice, a następnie maksymalnie ją powiększyć aż na ekranie pojawi się ikonka spacerującego człowieka, a następnie fotografie tym sposobem znajdziemy się w wirtualnym mieście. Nawigacja jest bardzo prosta. Służą do niej białe strzałki umieszczone na dole ekranu lub myszka. 

Komentarze (29)

 • Marcin 23 kwi 2013

  Paulinka zjedz Snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć

  120 4 Odpowiedz
 • Kamil Szymoniak 23 kwi 2013

  Gusta i guściki "paulinko" ;) to, że jedno podoba się Tobie to nie znaczy, że ma się innym podobać, poza tym google street view nie służy do wyszukiwania "stylu" chyba, że jest to warsztat stolarski. Czytając wnikliwie Twoje komentarze jestem pewien w 100 %, iż Twoje jakże bujne owłosienie jest już zjedzone od utleniacza.. ;) Sorry za offtop.

  69 8 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 23 kwi 2013

  a panowie ze zdjęcia jak zawsze na posterunku :)

  60 3 Odpowiedz
 • 23 kwi 2013

  ale Trolling, masakra.

  39 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 kwi 2013

  Z niecierpliwością czekam na zdjęcie twojej "stylizacji" Paulinko, możesz wrzucić na swój profil to ocenimy :-)

  37 4 Odpowiedz

Zobacz więcej