Kultura

Snajper w Myślenicach: Grupa ASG Hunters planuje odwet [WIDEO]

Snajper w Myślenicach: Grupa ASG Hunters planuje odwet [WIDEO]

Na Zarabiu snajper likwiduje Jana Łasicę Gąsienicę. W gotowości staje grupa ASG Hunters Myślenice, która przygotowuje odwet pod kryptonimem "Operacja Tyraliera". Tak w największym skrócie można opisać scenariusz filmu promującego zlot miłośników airsoft'u

"Hunting" to film promujący zlot miłośników airsoft (air soft gun), czyli wiernych replik broni palnych wykonanych w skali 1:1 i strzelających plastikowymi kulkami. Zasięg replik waha się pomiędzy 20 a 50m, po nawet 100m (karabiny snajperskie). Kulki nie zostawiają śladu na ubraniu, co według miłośników czyni rozgrywkę elitarną, ponieważ najwyższą wartością jest tutaj fair play. Airsoft to alternatywa dla paintballu. Uczestnicy rozgrywek przykładają dużą wagę do ubioru i wyposażenia niejednokrotnie kompletując sprzęt dla całych oddziałów. 

W airsoft bawić się mogą wszyscy niezależnie od wieku. Popularność airsoftu wzrasta, a scenariusze spotkań jego miłośników coraz częściej przypominają realne operacje wojskowe. W dodatku rozgrywane są w naturalnym terenie, nie jak paintball - na specjalnie wyznaczonych strefach.

Pierwszy zlot ASG Grupy Hunters Myślenice odbył się w lipcu 2012 roku, drugi planowany jest na dni 24-25-28 sierpnia. Więcej na temat airsoftu, ASG Hunters Myślenice i zasadach wstąpienia do grupy.

O ASG dyskutujecie na forum

Powiązane tematy

Komentarze (16)

 • 17 cze 2013

  Ekstra popłakałem się ze śmiechu a mafiozo w BMC-e z kratką przebija wszystkich !

  24 3 Odpowiedz
 • 17 cze 2013
  alapatala napisał/a:

  ziomal1 napisał/a:Pochlali gorzały ,browarów i na wojenke pojechali taliby jedneDlaczego osądzasz innych po sobie?

  oglądałeś film?Jak nie, to nie szczekaj.

  19 4 Odpowiedz
 • mirek@ 17 cze 2013

  WOW! chyba najlepiej zrealizowany film ze wszystkich do tej pory oglądanych przeze mnie myslenickich produkcji! Szacunek panowie

  25 20 Odpowiedz
 • 17 cze 2013

  KOZAK Film!

  12 5 Odpowiedz
 • XXX ... 17 cze 2013

  hahaha chłopaki zajebiste a ta scenka z pod prysznica z Myszką Miki wyborna :D POZDROWIENIA DLA EKIPY HUNTERS MYŚLENICE ;)

  16 17 Odpowiedz

Zobacz więcej