Okolice

Fałszywy "wnuczek" aresztowany

Fałszywy "wnuczek" aresztowany

Mężczyzna, który oszukiwał starsze osoby metodą "na wnuczka" został aresztowany. W ostatnim czasie działał na terenie Nowego Targu, Myślenic i Zakopanego

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o grasujących w naszym regionie oszustach. Podejrzanego 24-latka zatrzymali policjanci z Nowego Targu przy współpracy z funkcjonariuszami z Łowicza. Został aresztowany na terenie Łowicza w województwie łódzkim. Jak się okazało był mieszkańcem Łowicza, a jako teren do działania wybrał Małopolskę.

- Przedstawiono mu zarzuty dokonania oszustw na terenie Nowego Targu, Rabki-Zdroju i Myślenic.Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia - mówi Szymon Sala z myślenickiej policji.

Decyzją Sądu Rejonowego w Nowym Targu został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu.Sprawa ma charakter rozwojowy.

 

Komentarze (4)

 • 9 paź 2013

  BRAWO !!! do więzienia z takim śmieciem

  17 4 Odpowiedz
 • 9 paź 2013

  Nie do więzienia - tylko niech burak odpracuje szkody z nawiązką...

  33 Odpowiedz
 • 9 paź 2013

  Już myślałem że to nasza policja zatrzymała no ale gdzież by , nasi za to umieją dobrze jeść kebaby w czasie pracy i jeździć na małpi :) brawa dla policji nowotarskiej.

  18 4 Odpowiedz
 • 9 paź 2013

  Dawać jego zdjęcie, niech chociaż trochę poczuje się upokorzony...Jeżeli kolega ma 24 lata i tak zarabia na życie, to po wyjściu dalej będzie to robił, tylko dwa razy ostrożniej. Co najwyżej znajdzie inny sposób na oszukiwanie ludzi.

  12 Odpowiedz

Zobacz więcej

Ile zapłacimy za prąd w 2023?
Technologia 0

Ile zapłacimy za prąd w 2023?

Zamrożone ceny do 2000 kWh, olbrzymie wzrosty cen energii sięgające nawet kilkuset procent, zmiany w rozliczaniu energii wyprodukowanej przez fotowoltaikę, są...